Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 20:25:47

drak+ >> Ale jen se podívat.

    Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 20:24:25

    Buffalo1969 >> Ty jsi zveřejnil, ty jsi zodpovědný 😀😀😀

      Ndrak+ - Profil | Po 11.7.2022 20:22:40

      novas32 >> tvl maximálně sem byl u nádobí :--))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 19:50:27

        dada11 >>bohudík je to fotka z videa ci mi došlo nejspíš z tvýho a nebo Mildovyho telefonu. Ja ten voayer nejsem. 🤣🤣🤣🤣🤣🍻

          NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 19:48:05

          marmyš >> 🤣🤣🤣

            Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 19:15:56

            novas32 >> Jelikož tam byl evidentně jakýsi Voayer fotograf, tak mu příště bude věnována větší pozornost. Aby neměl čas na úchylné fotografie 😀😀

              Nmarmyš - Profil | Po 11.7.2022 18:51:45

              Buffalo1969 >> Bláha zvedne poplatky až se doví že rybaření je jen zástěrka pro tvorbu erotických fotek. :-)

                NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 18:17:56

                dada11 >> 🤣🤣🤣🤣

                  Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 18:09:23

                  novas32 >> Ale pupek jo. Jak Rous v osmém měsíci. 😀😀😀

                    Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 18:08:51

                    MildaBigDxx >> MildaBigD - 11.7.2022 16:04:20 >> Šťastný výraz měl 😀😀

                      Nnovas32 - Profil | Po 11.7.2022 17:59:43

                      drak+ >> to uz jsi chrnel opiven😜😂

                        Nnovas32 - Profil | Po 11.7.2022 17:59:06

                        dada11 >> takovy kozy nemam to neee😂😂😂

                          NMildaBigD - Profil | Po 11.7.2022 16:04:20

                          dada11 >> jj- jen ruce rozpažit a nahodit ten šťastný výraz!! 😁😁😁😁

                            Ndrak+ - Profil | Po 11.7.2022 15:58:08

                            Buffalo1969 >> buffalo1969 - 11.7.2022 12:01:10 >> tvl něco mě tam uteklo? :--)))))))))))))))))))))

                              Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 15:54:04

                              MildaBigDxx >> MildaBigD - 11.7.2022 12:10:32 >> Novas ti připomíná Rous a já Dikapria? 😀😀😀😀😀😀

                                Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 15:53:14

                                Buffalo1969 >> Aby tě někdo nezažaloval za autorské práva.

                                  Nmarmyš - Profil | Po 11.7.2022 12:16:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Buffalo1969 >> Jak rybáři přicházejí na svět. :-))

                                    NMildaBigD - Profil | Po 11.7.2022 12:10:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Buffalo1969 >> romantika alá Titanic...až mi v hlave beží ten soundtrack..😁😁😁

                                      NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 12:01:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      dada11 >> jojo.🤣🤣🤣🤣🍻

                                        Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 11:36:15

                                        Buffalo1969 >> 😀 a už má chlapa?

                                          Červené karty: Annaa1