Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Nnovas32 - Profil | Út 7.9.2021 8:07:14

MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 7:08:08 >> ty jsi asi spadnul z Marsu ne? :-DDD je videt, ze mas doma dobry priklad :-DDD

    Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 8:01:11

    Buffalo1969 >> Budeš místo děvčete. Probudíš nás něžně ranní kávou 😀😀

      Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 8:00:08

      MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 7:08:08 >> To by musely být jiná děvčata 😀😀. To by se asi nešlo spát vůbec.

        NBuffalo1969 - Profil | Út 7.9.2021 7:50:25

        MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 7:08:08 >> to bude prdel a já se nevyspím už vůbec. Chodíval jsem spát jako poslední o půl druhé a jako na sviňu jsem byl vzhůru ve čtyři hodiny. 😱

          NMildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 7:08:08

          dada11 >> naopak chlapi- vy musíte v noci chytat a chlastat a grilovat a baby spát- povinně! Nad ránem střídačka. Pánové se do dvanácti vyspinkají do růžova, děvčata uklidí ten bor.el, napečou, navaří a jemně vás pak vzbudí vůní polední kávy... 🤪

            Ndada11 - Profil | Po 6.9.2021 14:02:00

            novas32 >> Aspoň budou spát přes den a my budeme mít klid😀😀

              Nnovas32 - Profil | Po 6.9.2021 13:59:49

              dada11 >> twl to se holky zredej, az jim tam bude z jedny strany chrapat JaMi a z druhy drak :)))

                Ndada11 - Profil | Po 6.9.2021 13:20:45

                novas32 >> Holky a třeba drak k jamimu a my se, plus Václav a kuchyně. Nějak smrsknem a na noc se to bude muset, aspoň jeden vytáhnout, jinak to nikdo nerozmotá 😀. Nebo flek navíc, ale to se mezi sebou uběháme.

                  Nnovas32 - Profil | Po 6.9.2021 12:55:32

                  dada11 >> jj, takhle to vychazi. akorat Jaryn chtel byt na dvojce sam, tak nevim jak se vlezeme. ale asi jo.

                    Ndada11 - Profil | Po 6.9.2021 9:26:05

                    novas32 >> ok. Takže nás jede šest bivaků a jeden stan holky. Fleky 2,3,4. Prozatím je to platné takhle?

                      Nnovas32 - Profil | Po 6.9.2021 8:51:31

                      dada11 >> ja jsem s nim mluvil. je (byl) na Orliku, jede 100% a 100% chce molo :)

                        Ndada11 - Profil | Ne 5.9.2021 21:35:05

                        Co ten Jarouš, ozval se někomu?

                          Ndada11 - Profil | Pá 3.9.2021 13:47:42

                          drak+ >> Tvé MO,už seš tam jednou nohou. 😀😀

                            Ndrak+ - Profil | Pá 3.9.2021 8:12:54

                            dada11 >> NIKDY

                              Ndada11 - Profil | Pá 3.9.2021 6:56:00

                              drak+ >> Takže Pražák a hotovo 😀😀

                                Ndrak+ - Profil | Čt 2.9.2021 21:10:44

                                dada11 >> vesničan na sto procent. jen MO mám pjaha zbraslav

                                  Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 20:43:46

                                  drak+ >> Tak seš Pražák, nebo ne?

                                    Ndrak+ - Profil | Čt 2.9.2021 20:38:28

                                    dada11 >> ALE JO 100 PRO :--))))))

                                      Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 19:37:58

                                      drak+ >> Ty ne?

                                        Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 19:37:46

                                        novas32 >> Ty seš a tečka. 😀

                                          Červené karty: Annaa1