Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 11:46:36

novas32 >> Nevíš prosím tě, jestli Jarin neříkal jak dlouho vydrží plynová bomba. Když na ni jede lednice?

    Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 11:45:22

    MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 11:44:32 >> Nejezdi na návštěvu, mrdnu tě do vody 😀😀😀

      Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 11:44:49

      novas32 >> Značku z hlavy nevím. Fungují super, jen to lepení.

        NMildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 11:44:32

        A co tak příposlech s elektrošokem?? Jemně doladit, samozřejmě.. žádný paralyzér, abyste ho pak nemuseli i přebalovat... :-)

          Nnovas32 - Profil | Út 7.9.2021 11:43:27

          dada11 >> Milfa? jj ty to delaji. taky jsem je mel

            Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 11:30:37

            vladěna >> V žádném případě. Fungují moc dobře. Vozím je sebou, když jedu s dcerkou. Chytáme na tři udice.

              Nvladěna - Profil | Út 7.9.2021 11:24:53

              dada11 >> vyhoď je.

                Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 10:57:07

                novas32 >> Mám v záloze ještě tři jiné. Jsou i potišší. Ale strašně lepí ten povrch a nevím co s tím.

                  Nnovas32 - Profil | Út 7.9.2021 10:51:03

                  dada11 >> ja ti je posteluju kladivem a bude :)

                    Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 10:45:12

                    novas32 >> To jde? U těch mejch asi těžko. Zkoušel jsem je štelovat na potichu a nějak se mi nedaří. Asi jsem kopyto. On hlavně řve ten příposlech.

                      Nnovas32 - Profil | Út 7.9.2021 10:43:30

                      dada11 >> my to ale taky nechceme vedet :))) zapni si priposlech do sluchatek :)

                        Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 10:41:51

                        novas32 >> Mám na to lidi. Nepotřebuji to vědět. Oni mi to ráno rádi řeknou 😀😀😀

                          Nnovas32 - Profil | Út 7.9.2021 10:40:12

                          dada11 >> ty jsi jedinej, kdo to nevi :)))

                            Nmarmyš - Profil | Út 7.9.2021 10:39:27

                            MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 10:24:36 >> To by s tím pyjem odhodil i mozek,on to má srostlý. :-)

                              Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 10:35:38

                              MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 10:22:29 >> On hovno celý rok dělá a proto je vyspinkanej 😀😀😀

                                Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 10:34:28

                                novas32 >> Aspoň se ví, že to bere 😀😀.

                                  Ndada11 - Profil | Út 7.9.2021 10:33:53

                                  MildaBigDxx >> MildaBigD - 7.9.2021 10:24:36 >> Jestli se budu takhle dál rozpadat, abych ho fakt neodhodil v dál 😀

                                    Nnovas32 - Profil | Út 7.9.2021 10:25:30

                                    Buffalo1969 >> tak aspon muzes za Davida v noci chytat. Ty jeho urvany pipaky, kdyz on chrape a neprobudi ho ani granat, to je fakt peklo :))) Tahali jsme za nej ja a holky :-DDD

                                      NMildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 10:24:36

                                      dada11 >> ale fuj- na co ty nemyslíš... Jak jsi na rybách, romantika jde stranou! Žrát, chlastat a chytat- toť je oč tu běží!!! Svůj pyj odhoď v dál a užívej života!!

                                        NMildaBigD - Profil | Út 7.9.2021 10:22:29

                                        Buffalo1969 >> hmm- musíš ten biorytmus na takový ideální režim připravovat systematicky. Začni s tím o pár týdnů dřív a půjde to. Já to Jozefce vysvětlím a určitě tě podpoří!!

                                          Červené karty: Annaa1