Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Ndrak+ - Profil | Čt 2.9.2021 18:11:58

dada11 >> sem čistokrevnej vesničan

    Nnovas32 - Profil | Čt 2.9.2021 15:41:57

    dada11 >> drak ale fakt neni :))) a ja uz vlastne taky neeee ;-)

      Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 15:34:03

      drak+ >> To novas tvrdí taky 😀😀😀

        Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 15:33:35

        MildaBigDxx >> MildaBigD - 2.9.2021 13:47:01 >> Nic, žádné tajemství by nemělo být.

          Ndrak+ - Profil | Čt 2.9.2021 14:37:38

          dada11 >> nejsem PJAŽÁK :--))))))))

            Ndrak+ - Profil | Čt 2.9.2021 14:37:06

            novas32 >> strach a peníze jsem nikdy neměl :--))))))

              NMildaBigD - Profil | Čt 2.9.2021 13:47:01

              dada11 >> doufal jsem, že to nepropalis, ať si nekazime pověst...

                Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 13:32:59

                MildaBigDxx >> MildaBigD - 2.9.2021 12:16:11 >> A že jsi potají nad ránem přišel, to už neřekneš ❓❓❓

                  Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 13:32:04

                  marmyš >> Jak chceš. Příští rok nezdrhneš. 😀 Zjistíš, jaké to je. Pomazlit se z medvědem.

                    NMildaBigD - Profil | Čt 2.9.2021 12:16:11

                    marmyš >> taky mne zval do bivaku, ale radši jsem spal v autě... Pro jistotu...:-) ale já mu věřím!

                      Nmarmyš - Profil | Čt 2.9.2021 12:11:46

                      MildaBigDxx >> MildaBigD - 2.9.2021 10:27:14 >> Koukni na Dadu,už víš proč jsem tam nikdy nespal?: :-))

                        NMildaBigD - Profil | Čt 2.9.2021 10:27:14

                        Buffalo1969 >> doporučuji přibalit aspoň indulonu... Pro začátečníky...:-)

                          Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 10:23:39

                          novas32 >> Pražáci se dáváte dokupy? 😀😀

                            Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 10:21:07

                            Buffalo1969 >> Bude mít premiéru 😀

                              Nnovas32 - Profil | Čt 2.9.2021 8:28:41

                              drak+ >> neboooj :-DDD

                                NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.9.2021 7:50:08

                                dada11 >> vozím v autě anální kolík co kdysi používaly LM. Bude se líbit, to mi věř. Nikdy jsem ho nepoužil a nikdy ho nepoužil nikdo na mně. Bude zajímavý sledovat jak se komu líbí až se bude používat. 😂😂😂

                                  Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 7:42:55

                                  Buffalo1969 >> Raději solvinu. Pěkně natvrdo 😀

                                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.9.2021 7:13:42

                                    dada11 >> s tím se dá souhlasit. Buď lampa něčeho dobrýho a nebo indulona. 😎🥃

                                      Ndrak+ - Profil | Čt 2.9.2021 6:51:50

                                      dada11 >> :--)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        Ndada11 - Profil | Čt 2.9.2021 5:14:58

                                        novas32 >> Ti nový, musí dát zápisný. Že jo? V jaké podobě si to kdo vybere, je na něm.

                                          Červené karty: Annaa1