Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 22:04:13

novas32 >> a já myslel, že mu už někdo podržel. No nic, 4 dny se nezvednu ze židle. Beru si přenosnej hajzlík. 😲🥃

    Nnovas32 - Profil | St 1.9.2021 21:59:54

    Buffalo1969 >> zkousi to furt, jako bys to nevedel😂

      Ndada11 - Profil | St 1.9.2021 21:02:13

      Buffalo1969 >> 😀😀😀

        NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 21:01:21

        novas32 >> varoval???? Ty jsi to s ním už zkusil? 😂

          NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 21:00:06

          dada11 >> ty jsi psal, že chceš polykat grátis. 🤣

            Nnovas32 - Profil | St 1.9.2021 20:59:54

            Buffalo1969 >> pamatuj. Ja te varoval😂

              Ndada11 - Profil | St 1.9.2021 20:59:04

              JaMi >> Tak nezapomeň na léčivé kapičky 😀

                NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 20:58:52

                novas32 >> 😂😂😂

                  Ndada11 - Profil | St 1.9.2021 20:58:13

                  Buffalo1969 >> Klidně, ale polilat budeš ty. 😀😀

                    Nnovas32 - Profil | St 1.9.2021 20:52:41

                    Buffalo1969 >> tak si to uzijte hosi😍😜

                      NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 20:42:53

                      novas32 >> ten už chce mně. A prej ani platit nemusím. 🤣🤣🤣🤣

                        NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 20:42:16

                        JaMi >> už se těším...:-)))

                          Nnovas32 - Profil | St 1.9.2021 20:39:02

                          JaMi >> gratulace dedku👍😁

                            Nnovas32 - Profil | St 1.9.2021 20:38:35

                            Buffalo1969 >> dik, tak to brnkni dadovi🙈😂😂😂

                              NJaMi - Profil | St 1.9.2021 20:32:26

                              Buffalo1969 >> Přelom leden - únor... To si piš. :-)

                                NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 20:29:54

                                JaMi >> 😎🍺🍺🍺🍺 sdělíš mi zkušenosti.

                                  NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 20:29:27

                                  novas32 >> to ne, ale mam plnopytelnýho synátora. 🤣

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 20:28:43

                                    dada11 >> ty mně chceš?😂😂😂😂

                                      NJaMi - Profil | St 1.9.2021 20:25:35

                                      novas32 >> Super a díky za zavolání

                                        NJaMi - Profil | St 1.9.2021 20:24:57

                                        Buffalo1969 >> Já určitě už dědek budu... :-)))

                                          Červené karty: Annaa1