Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

JaMi - Profil | St 1.9.2021 20:24:10

dada11 >> Dle mě pojede taky

    novas32 - Profil | St 1.9.2021 20:21:37

    Buffalo1969 >> jestli mas nakou dcerecku tak rekni, to stihnem😜

      novas32 - Profil | St 1.9.2021 20:20:52

      dada11 >> mluvil jsem s nim, taky to tam da

        dada11 - Profil | St 1.9.2021 20:16:41

        Buffalo1969 >> 😀😀😀😀😀😀😀kéž by. Už dlouho jsem nepolkl nic grátis.

          Buffalo1969 - Profil | St 1.9.2021 20:08:46

          dada11 >> neser.... mohlo by se stát, že do srazu dědek fakt budu. 😂😂😂

            dada11 - Profil | St 1.9.2021 20:03:45

            Buffalo1969 >> Nazdar dědku 😀. Konečně ses zase přidal?

              dada11 - Profil | St 1.9.2021 20:01:55

              JaMi >> Nazdar obludo😀. Konečně někdo. Co Jaryn?

                JaMi - Profil | St 1.9.2021 19:44:33

                dada11 >> Ahojky, bude nás jako vždy tak akorát...

                  dada11 - Profil | St 1.9.2021 19:15:30

                  MildaBigDxx >> MildaBigD - 31.8.2021 18:13:36 >> Nebyli jsme střízlivý. Ale propitý do střízlivosti. 😀😀

                    dada11 - Profil | St 1.9.2021 19:05:45

                    Tak co hovada. Moc nás není. 😀😀

                      drak+ - Profil | Út 31.8.2021 20:40:26

                      marmyš >> ahoj PŘESNĚ TAK :--)))))

                        MildaBigD - Profil | Út 31.8.2021 18:13:36

                        Já hlásím, že pokud pojedu okolo, tak se stavím, ale ne že zase budete střízliví, jako minule... To pak není žádná sranda...:-)
                        Aspoň, že guláš byl luxusní! A bylo vás tam tři a půl. Taková nedisciplinovanost by se neměla trpět!

                          dada11 - Profil | Út 31.8.2021 18:07:53

                          marmyš >> Ale když něco dovezeš, tak zase bude 😀😀😀

                            marmyš - Profil | Út 31.8.2021 17:39:42

                            dada11 >> To jsem viděl,já dojedu v sobotu a vy už máte všecko vyslopané. .--((

                              dada11 - Profil | Út 31.8.2021 16:24:45

                              marmyš >> I draka plus něco tam máme 😀

                                marmyš - Profil | Út 31.8.2021 16:10:44

                                dada11 >> Ale to je drak plus. :-)

                                  dada11 - Profil | Út 31.8.2021 15:48:58

                                  marmyš >> Tam máme draka všichni 😀

                                    dada11 - Profil | Út 31.8.2021 15:48:34

                                    novas32 >> Neser se s nima, z hajzlama. Ať si pohnou, nebo dostanou do držky, hajzlové jedni.

                                      marmyš - Profil | Út 31.8.2021 15:42:20

                                      novas32 >> Toho draka si nenechám ujít. :-)

                                        novas32 - Profil | Út 31.8.2021 15:37:22

                                        Zdar, mate tady anktetu na sraz v pristim roce.
                                        Prosim vyjadrete se idealne do cca poloviny rijna, 1.listopadu se musi zamluvit fleky.

                                          Červené karty: Annaa1