Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

dada11 - Profil | Po 30.8.2021 5:35:49

Cejnek 2 >> Proto mám nejraději jedničku.

    Cejnek 2 - Profil | Ne 29.8.2021 17:59:12

    dada11 >> se ani nedivím, že to jezdilo jenom z leva

      dada11 - Profil | Ne 29.8.2021 16:57:05

      Jsme doma. Vybaleno, umyto...., Dávám si pivko a griluju ku křídla. Dneska byly tři záběry a třikrát mi ryba spadla. Mohl sem těch patnáctek mít pět 😀😀

        dada11 - Profil | Ne 29.8.2021 16:55:29

        Cejnek 2 >> Ne, nebyl na to záběr, tak sem to zrušil. Ale nepřišel ani pak. Všechny ryby sem chytal úplně z leva. Tahle byla prostřední.

          Cejnek 2 - Profil | Ne 29.8.2021 14:01:14

          dada11 >> máš tam pořád tu helikoptéru?

            dada11 - Profil | Ne 29.8.2021 11:11:52

            Druhej záběr. A stejný výsledek. Zase upadl.

              dada11 - Profil | Ne 29.8.2021 10:55:46

              Cejnek 2 >> Sem tam to zabere vedle na dvojce, chytaj ty malý na method. My měli před chvilkou první záběr a po cestě upadl.

                Cejnek 2 - Profil | Ne 29.8.2021 10:04:34

                dada11 >> pokaždý z rána ty ryby tam dělaly jak blbý, pokud nic tak je to špatný

                  dada11 - Profil | Ne 29.8.2021 8:50:34

                  Asi to ochlazení je v prdeli. Nikde nic, sem tam jen něco malého drbne.

                    dada11 - Profil | Ne 29.8.2021 7:14:55

                    Asi po desáté sem to zabalil a šel spát. Ani ťuk. Teď už to zam je asi půl hodiny a zatím nic. Ochladilo se jak sviňa.

                      Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 21:09:40

                      dada11 >> jo v tom máš pravdu, ještě k tomu v Bohuškách je to pecka, když svítá svítí přímo na každý flek

                        dada11 - Profil | So 28.8.2021 20:27:31

                        Buffalo1969 >> Ale nechci 😀😀

                          dada11 - Profil | So 28.8.2021 20:27:04

                          frost862 >> Hej

                            dada11 - Profil | So 28.8.2021 20:26:32

                            frost862 >> Jinak to nejde.

                              Buffalo1969 - Profil | So 28.8.2021 20:20:29

                              dada11 >> to my víme a ty to holt ojebat umíš. 😂😂😂😂

                                frost862 - Profil | So 28.8.2021 20:03:50

                                dada11 >> Příště na 3 desetiný,jinak budeš převažovat😂😂😂😂🐳🐳

                                  frost862 - Profil | So 28.8.2021 20:01:06

                                  dada11 >> To rozhodně☝

                                    dada11 - Profil | So 28.8.2021 19:51:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Toto myluju. Ale rána mám raději.

                                      dada11 - Profil | So 28.8.2021 19:47:33

                                      Cejnek 2 >> 😀😀

                                        Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 19:09:22

                                        dada11 >> jako by o ten gram víc vody tam být nemohlo :DDD

                                          Červené karty: Annaa1