Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

dada11 - Profil | So 28.8.2021 19:01:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Večeře

    dada11 - Profil | So 28.8.2021 18:58:53

    Cejnek 2 >> Samozřejmě že mám. Podložka váží 1,26kg.

      Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 18:56:57

      dada11 >> máš to teda odvážený nebo ne?

        dada11 - Profil | So 28.8.2021 18:55:12

        Cejnek 2 >> Příště do té podložky hodím kámen 😀😀😀 K tomu kaprovi a bude. Kdyby chtěl člověk omrdavat, tak je způsobů moc.

          Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 18:51:32

          dada11 >> když ty kapry vidím, tak bych věřil, že ten sak máš odvážený

            dada11 - Profil | So 28.8.2021 18:49:07

            Buffalo1969 >> Ta váha je bez podložky, ale to na fotce nikdo neví 😀

              Buffalo1969 - Profil | So 28.8.2021 17:57:39

              Cejnek 2 >> To jo. Váha bude slušná. Dáda má taky slušnej kufr a při focení to dělá fakticky hodně. 😂😂😂

                Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 17:54:30

                Buffalo1969 >> ale budou mít dost, když se koukneš na ty břicha tak jsou naprásklý dobře

                  Buffalo1969 - Profil | So 28.8.2021 17:51:37

                  Cejnek 2 >> buď v klidu, 3,5 kila má ta vážící podložka. 😂😂😂

                    Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 17:48:48

                    dada11 >> jo vpohodě, docela i chápu

                      dada11 - Profil | So 28.8.2021 17:40:39

                      Cejnek 2 >> Nechám si z dovolením pro sebe. Tady to psát nebudu. Ale nic zvláštního. Zde klasika.

                        Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 16:30:59

                        dada11 >> to jsou váhy, na co chytáš? Já jsem se nebyl schopnej dostat, přes 13kg

                          dada11 - Profil | So 28.8.2021 16:02:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Když se daří😀😀😀😀. Ale fotit se nechtěl.

                            Cejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 13:38:09

                            dada11 >> super, v šupíka jsem doufal, a z těch dvou výprav a asi 15 ryb ani jeden, všechno lysci a váha taky pěkná

                              dada11 - Profil | So 28.8.2021 13:26:23

                              frost862 >> 😀😀😀i já. Neboj nic.

                                dada11 - Profil | So 28.8.2021 13:25:53

                                frost862 >> Spánek je důležité

                                  dada11 - Profil | So 28.8.2021 13:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jen když se dívám na ty fotky. Asi budu muset dcerku zaškolit jinak 😀😀. Ale i tak sem rád, že tu se mnou je a za vše.

                                    dada11 - Profil | So 28.8.2021 13:22:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Je to tam 😀😀😀😀

                                      dada11 - Profil | So 28.8.2021 13:21:26

                                      frost862 >> Nebyl

                                        frost862 - Profil | So 28.8.2021 12:54:31

                                        dada11 >> Zajímavý způsob,už na to byl záběr??

                                          Červené karty: Annaa1