Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | So 28.8.2021 12:53:54

dada11 >> Tak to já sem úplně hloupej🥵

    Nfrost862 - Profil | So 28.8.2021 12:53:22

    dada11 >> Dobrý řešení😁

      Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 12:35:10

      Cejnek 2 >> Do deseti kilo je tu běžná velikost. To tu vedle mě chytaj, už mají asi pět ryb. A tam kde zaváží krmení do cca 70 m. Tak chytaj, ale jen ty menší.

        NCejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 12:10:42

        dada11 >> jasná, ale já si chtěl zachytat měl jsem tam 24 kule a větší už se mi nechtělo jo mohl jsem dát popku atd. ale no a co 7 ryb kolem těch 10kg bylo

          Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:58:46

          Cejnek 2 >> Neznáš mou švicu? Marcela Chmelová. Nebo brácha. Jestli máš bráchu.

            Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:57:39

            Cejnek 2 >> Musíš selektovat. Je plno způsobů.

              NCejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 11:28:08

              dada11 >> mám tam rodinu

                NCejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 11:27:59

                dada11 >> no u mně to tam byl taky problém

                  Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:25:59

                  Cejnek 2 >> Mně ne. Ale na devítce se jich nemůžou zbavit 😀

                    Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:25:12

                    Cejnek 2 >> Ty seš z Jaroměřic, nebo tam máš přízeň? Nebo je to jen shoda jmen?

                      NCejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 11:24:56

                      dada11 >> berou to i ti malý?

                        Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:23:00

                        Cejnek 2 >> Snad, snažím se selektovat.

                          Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:22:33

                          Cejnek 2 >> Když myslíš.

                            NCejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 11:22:09

                            dada11 >> tak snad se vám to rozjezdí

                              NCejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 11:21:29

                              dada11 >> to máš tak leda dlouhý vedení

                                Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:21:04

                                A dcerka taky v akci. Zdejší klasickej průměr.

                                  Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:20:02

                                  Už se začíná dařit 😀

                                    Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 11:18:57

                                    Cejnek 2 >> Dlouhý mám něco jiného 😀😀

                                      NCejnek 2 - Profil | So 28.8.2021 11:13:51

                                      dada11 >> nemáš moc dlouhej ten návazec?

                                        Ndada11 - Profil | So 28.8.2021 10:32:17

                                        MildaBigDxx >> MildaBigD - 28.8.2021 10:30:40 >> Už se těším a nemůžu se dočkat. To mi věř.

                                          Červené karty: Annaa1