Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 21:05:15

    1Mara >> Tam také, ale jak jsou na ledu, tak se nehýbou.

      N1Mara - Profil | Čt 17.12.2015 21:04:17

      JaMi >> no jo, tady je mají živý ;-)

        NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 21:01:21

        1Mara >> Takto to mají vystavené v Benátkách

          NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 20:57:58

          Marge >> A proto se palmový olej začal dávat do pelet na místo kvalitního rybího. Coopens.

            N1Mara - Profil | Čt 17.12.2015 20:56:49

            Tak jsme byli v Makru, koupil jsem si tresku obecnou, ale měli tam pěkný americké humry ;-)
            Kilo cca. 800kč. ;-)

              Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 20:47:49

              Baron 007 MC >> Já Ti snad pošlu pusu :-))

                NMarge - Profil | Čt 17.12.2015 20:33:16

                Poušťák >> já jsem to teda nějak víc nestudovala, ale podle mě palmový olej je laciné svinstvo, o kterém se všeobecně ví, že je zdraví škodlivé, ale holt je to levné na výrobu, tak se to přidává všudemožně

                naproti tomu kokosový olej není vůbec levný, má jisté nutriční benefity a je výživáři vřele doporučován

                  NBaron 007 MC - Profil | Čt 17.12.2015 20:32:23

                  A google vam nic nerika?

                    NPoušťák - Profil | Čt 17.12.2015 20:26:57

                    Marge >> podle mě né

                      NMarge - Profil | Čt 17.12.2015 20:25:57

                      Poušťák >> palmový a kokosový olej jsou dvě zcela odlišné věci. Nebo ne?

                        NPoušťák - Profil | Čt 17.12.2015 20:15:27

                        welbin >> spíše odporné

                          Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 20:14:32

                          Poušťák >> zajímavé info

                            Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 20:13:21

                            xycht >> Jj proč ne zkus,napiš,budu rád

                              Nxycht - Profil | Čt 17.12.2015 20:09:37

                              welbin >> Trošku jsem googloval a ve světě dělají zeleninové hranolky ještě z pastiňáku, sladkých červených brambor, avokáda a cukety :-)

                                NPoušťák - Profil | Čt 17.12.2015 20:00:30

                                welbin >> já už jenom kůli tomuto bych se palmový olej z vysoka vy...ral

                                https://www.youtube.com/watch?v=W_9FXLdnHys

                                  Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 19:53:00

                                  xycht >> on je kouzelný,asi bych to moc nemíchal,ten salát dám,možníá v neděli

                                    NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 19:43:13

                                    Marge >> Jasně, až to udělám dám vědět.

                                      Nxycht - Profil | Čt 17.12.2015 19:43:13

                                      welbin >> Dík za tip. Z čeho by se ještě daly ty zeleninový hranolky udělat kromě celeru?

                                        Nxycht - Profil | Čt 17.12.2015 19:42:41

                                        Marge >> Zejtra jsem doma sám, takže je udělám ke steaku jak radí welbin :-)

                                          Červené karty: tonouš, Káceč