Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    NMarge - Profil | Čt 17.12.2015 19:40:57

    JaMi >> nz, pak napiš jak chutnalo :-)

      NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 19:38:40

      Marge >> Děkuji moc, vyzkouším.

        NMarge - Profil | Čt 17.12.2015 19:36:05

        JaMi >> nakrájím oškrábaný celer na hranolky cca 1x1cm, dám do igelitového pytlíku, přiliju k tomu lžíci oliváče+ jakékoli koření, pořádně proštěrchám, aby se koření s olejem dostalo na všechny hrancle, vysypu na plech s pečícím papírem a peču cca 20-25 min na 220st.

        někdo doporučuje před kořeněním a pečením povařit, ale podle mě je to zbytečný

          NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 19:28:33

          Marge >> Jak děláš ty celerové hranolky? To se dá koupit, nebo se to dělá doma?

            NMarge - Profil | Čt 17.12.2015 19:06:46

            welbin >> ještě ne, ale už dlouho po něm pokukuju, protože proklamátoři zdravé výživy ho vychvalují až do nebes.

              NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 19:03:03

              yvana >> Já raději houskovej. Zelíčko mám od našich.

                NMarge - Profil | Čt 17.12.2015 19:02:22

                xycht >> zkoušela jsem i mrkvové, ale ty mi nechutnaly

                Tak tak, pěkných fotek dobrých jídel není nikdy dost :-)

                  Nyvana - Profil | Čt 17.12.2015 19:01:54

                  JaMi >> Vidíš docela dobrý nápad když bude domácí zelíčko a bramborový knedlík,bude to mňamka:-)

                    NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 18:46:29

                    yvana >> Já to vidím o víkendu na kachničku.

                      Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 18:46:16

                      xycht >> zkus,ke steaku jsou fajn,i k jiným masům.Ten salát dodám,asi v pondělí,žena má rozlučku s holkama,no důchodkyněmi,se kterými vede kondičku
                      O weekendu jsem na chlupě,signál 0 a totální,to je klid

                        Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 18:43:27

                        Marge >> Také je mám rád,ale receptík na salát z celerových hranolků umí moje žena

                        P.S. Dnes jsem smažil na kokosovém tuku,jo,přidal jsem trochu másla,ale zajímavá surovina,bez pachutí,snese vysokou teplotu,pouze možná díky kombinaci s máslem pění,zkoušela jsi to
                        Došel tuk/vánoční pečení/ tak jsem jej šlohl ženě-má to na nějaké kosmetické zázraky

                          Nyvana - Profil | Čt 17.12.2015 18:35:59

                          JaMi >> Járo díky,uvidím jestli mě ryby pustí a ještě něco udělám:-)

                            Nyvana - Profil | Čt 17.12.2015 18:35:11

                            xycht >> Ahoj,díky,snažím se:-)

                              NJaMi - Profil | Čt 17.12.2015 18:17:08

                              yvana >> Krásná práce...

                                Nxycht - Profil | Čt 17.12.2015 18:15:53

                                yvana >> Pěkná práce

                                  Nyvana - Profil | Čt 17.12.2015 18:15:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Trochu nepečeného cukroví.

                                    Nxycht - Profil | Čt 17.12.2015 18:15:08

                                    Marge >> Už dlouho se chystám udělat ty zeleninový hranolky a vždycky na to zapomenu :-) Jsem masovej, ale zeleninovej taky. Musím konečně něco uvařit a vyfotit ať pořád jen nekecám.

                                      NMarge - Profil | Čt 17.12.2015 18:13:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Celerové hranolky z trouby, kuře s bramborou z páry

                                        Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 14:49:34

                                        kolib >> Osobně jsem to sice už jedl,ale dělal poprvé

                                          Nkolib - Profil | Čt 17.12.2015 14:43:44

                                          welbin >> pupek je top maso at si říka kdo chce co:-) krasně prorostlý tim padem štavnaty kus masa..dělam ho při každe větší oslavě...

                                            Červené karty: tonouš, Káceč