Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    Nwelbin - Profil | Čt 17.12.2015 14:21:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak jsem šel do řeznictví koupit uzené na šunkofleky,byl tam šéf,známe se moc let.Hele Zdenku nechceš tenhle kousek,tedy pokud víš jak se to jmenuje,věděl jsem -flank steak,tak jsme ho k obědu dali,v tomto případě rare

      N1Mara - Profil | Čt 17.12.2015 12:17:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dnešní oběd a pozor, mám tam i trávu :-))))
      Falešná roštěná z mladého býčka a br. kaše .-)

        NHoumrP - Profil | Čt 17.12.2015 10:27:35

        ladan1303 >> žádným šéfkuchařům a natož italským. Sám sádlo používám a docela často. Jen je potřeba vědět, kde ho použít a kde použít olej. Toť vše...

          Nladan1303 - Profil | Čt 17.12.2015 9:21:15

          jsem myslel ze na to sadlo zareagujete s nadhledem chtel jsem to trochu prokyslicit uz jsem se v tech fotkach tu kapku ztracel.no nic asi chlap v letech slapl italskym sefkucharum na kuri oko

            Nlakyndes - Profil | St 16.12.2015 23:07:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Husie prsicko s ribezlovo-vinovou omacku a k tomu stuchane zemiaky s cibulkou slaninkou a pazitkou. Nenormalne obzerstvo len na prezentacii nezaskodi este popracovat :)

              NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 21:11:18

              S&F - pescador >> jo, dá se s tím experimentovat, různé druhy sýrů, maso, houby, bylinky, co kdo rád a nemusí k tomu být nic jiného. Jen ty brambory a třeba zeleninový salát.

                NS&F - pescador - Profil | St 16.12.2015 21:03:44

                HoumrP >> Ano. Nařezat na spíš silnější plátky, posolit a s každé smahmout.
                Brambory super. Zjistil jsem ,že se s tím dá ruzdně experimentovat. Příště povařím.Střed vyvrtám jak když odjádřincuješ jablko,do pancety zabalíš ančovičku nebo hranolek sýra,vsuneš do otvoru a upečeš ....

                  NBláža - Profil | St 16.12.2015 21:02:07

                  Řízek 5,125 >> No po většinou asi ne, ale výjimky se najdou...

                    Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 21:02:04

                    HoumrP >> Jj také to u nás voní,ale téměř 11 holka a 8,5 vnuk už něco zmáknou
                    P.S musí,mimo dědu a babičku to bude jen o špáglích s pestem:-((

                      Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 21:01:05

                      Řízek 5,125 >> Pak opravuji chudák Ty,já měl jatýrka,jen přírodně s cibulí

                        NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 21:00:41

                        welbin >> tak žena peče všechno cukroví a vnoučata jsou ještě malá, takže je to na mě

                          NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:58:49

                          welbin >> já? nikdy! :-)
                          a už dost k tomuto tématu:-)

                            N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:58:13

                            S&F - pescador >> :-))))))))))))))))

                              NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:58:11

                              Bláža >> no ale uznej, že vegetarián by si tady asi nevybral:-))

                                NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 20:58:05

                                S&F - pescador >> jo, pohrál sis, líbí se mi to. Ty žampiony to chce orestovat, má to potom úplně jinou chuť, viď? A co ty brambory? Chutnaly?

                                  NS&F - pescador - Profil | St 16.12.2015 20:57:14

                                  1Mara >> Takový ,,baloun " :-)))
                                  - https://www.youtube.com/watch?v=Kxa13KmJLoU

                                    N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:55:54

                                    S&F - pescador >> :-))))) Jsem bezedný .-))))

                                      NBláža - Profil | St 16.12.2015 20:54:38

                                      Řízek 5,125 >> Flákota není všechno...

                                        NS&F - pescador - Profil | St 16.12.2015 20:54:36

                                        1Mara >> Vždyž jsi snědl ,,libru" masa a o obloze se ani nebavím :-))

                                          Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 20:54:14

                                          HoumrP >> perníčky zmákla žena a vnoučata, já mám zásadu,peču jen maso a zelču

                                            Červené karty: tonouš, Káceč