Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 20:52:21

    Dr. Greenthumb >> Je spousta receptů,z čeho ji chceš dělat?
    P.S. ode mne už tu byla- bažant pečené maso rozmixovat, játra kuřecí , vajíčka, paštikové koření,nezaškodí rozmixovaný brambor- je to vlhčí,sůl pepř,a na šmak,trochu koňaku,vše pak do formy a vařit nejlépe ve vodní lázni cca pomalu 1,5 hoďky ve formě na paštiky, obvykle ji vyložím slaninkou,ale lze jen namastit

      N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:50:46

      S&F - pescador >> To je paráda, dal bych si hned .-)

        Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 20:50:15

        Řízek 5,125 >> kecáš:-)))

          NS&F - pescador - Profil | St 16.12.2015 20:48:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Řízek 5,125 >> Já měl taky dneska bramboru plněnou ala. Mrs.HoumrP .... k tomu nějaké maso - salát s polníčku z restovaným žampionem - kysaná smetana s pepřem pěti barev,oliváč a pár kapek citronu ..... fotka mobil :-(

            Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 20:48:16

            HoumrP >> úplne blbě,ne Ty ,ale recept- ano tohle je řecký guláš,ten pán už asi nežije,anebo mu je mu 90+ let,co mne to naučil

              NJaMi - Profil | St 16.12.2015 20:46:11

              Řízek 5,125 >> Tak na brambory nedám dopustit. Pro mě je to jedna ze základních surovin.

                Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 20:45:32

                Tukan >> Výtečné řecké jídlo,ale už to tam mastí,komerčně,je to telecí,či králičí maso,v žádném případě ne guláš,mám receptík od Pána kuchaře z Lefkady- restaurace Poseidon,fakt,když to děláš s láskou,je to dlouhé vaření,ale bezva

                  NJaMi - Profil | St 16.12.2015 20:44:41

                  1Mara >> Přesně tak, jen je podáváme doma ve slupce, aby byla zábava. Jinak super foto. Díky.

                    NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:44:00

                    JaMi >> to se těším, bo sou to tady samý hoch flákoty masa a najednou se všichni můžou utlouct po bramborách na loupačku...:-))

                      NJaMi - Profil | St 16.12.2015 20:43:32

                      HoumrP >> Je mě to úplně jasné. Zvláště, když třeba já poslední dobou na vše musím mít brýle. Občas i lupu :-)

                        N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:42:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        JaMi >> Myslíš brambory na loupačku ? .-)

                          NJaMi - Profil | St 16.12.2015 20:41:51

                          Řízek 5,125 >> Jak je budu zase dělat, fotnu ti to.

                            NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 20:41:03

                            JaMi >> dělám to každý rok a nesnáším to, je to vopruz :-)). Jak to říct slušně.... piplačka .

                              NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:40:30

                              JaMi >> Bláža, dobře, očekávám tu nějaké fotky:-))

                                NJaMi - Profil | St 16.12.2015 20:37:51

                                HoumrP >> No krásné, nejsi z Pardubic? Nejsi, ale jsi šikovnej. Vnoutáčka budou mít jistě radost. Líbí ....

                                  NJaMi - Profil | St 16.12.2015 20:35:45

                                  Bláža >> Přesně tak, jak už bylo mnohokráte psáno, v jednoduchosti je síla. Za mě je to dobrota.

                                    NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 20:35:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak něco sladkého. V neděli jsem vnoučatům zdobil perníčky....

                                      NBláža - Profil | St 16.12.2015 20:34:04

                                      JaMi >> Já pravidelně obírám o pár brambor slepičky, když jim vařím hrnec na míchanici. ;o)))

                                      Brambory s máslem miluji, nemají chybu...

                                        NJaMi - Profil | St 16.12.2015 20:31:50

                                        Řízek 5,125 >> Náhodou brambory na loupačku s máslem a mlékem ....
                                        To je výborná pochoutka, občas si to dělám. Jednak to mám rád a hlavně si vždy při tomto jídle vzpomenu na svojí babčičku a dědu. Pro mě pochoutka a plno vzpomínek...

                                          NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:28:49

                                          rarach >> ze dvou brambor?

                                            Červené karty: tonouš, Káceč