Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    Nrarach - Profil | St 16.12.2015 20:27:07

    Řízek 5,125 >> Udělej si z nich tatarák, je skvělej!

      NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:26:42

      1Mara >> ale jo, mám to docela rád, ale když vidím tu tvojí večeři, nemusím to dále rozepisovat, že?:-))

        NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 20:26:19

        1Mara >> a navíc je i zdravé, samá bílkovina, že? :-)

          NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:25:52

          HoumrP >> navíc vohřátý v mikrovlnce, to fakt fotit nebudu:-))

            NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 20:24:50

            Řízek 5,125 >> vyfoť, jestli nekecáš :-))

              N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:23:23

              HoumrP >> Zase jsem dostal vynadáno doma, že jsem koupil hovězí , ale když já ho mám rád .-)

                N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:22:30

                Řízek 5,125 >> Přidej máslo a sůl a je to mňamina :-)))

                  NŘízek 5,125 - Profil | St 16.12.2015 20:21:06

                  1Mara >> a já mám k večeří suchý brambory..., ty vám sem ani fotit nebudu:-))

                    NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 20:16:36

                    1Mara >> já měl volský se slaninou, ale při pohledu na bejka dostávám zase hlad :-)). Pěkný!

                      N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:14:46

                      Bláža >> To nevadí, hlavně že jsem to s chutí sežral .-)))

                        NBláža - Profil | St 16.12.2015 20:12:05

                        1Mara >> Ty praskneš, uvidíš, že jo. ;o))))

                        Jsem si naslintal do klávesnice....

                          N1Mara - Profil | St 16.12.2015 20:09:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Takhle to mám moc rád k večeři, hovězí mladý býček přírodně, tatarka, hranolky a volské oko .-)))

                            NDr. Greenthumb - Profil | St 16.12.2015 20:01:12

                            Dámy a Pánové mám chuť zkusit udělat domácí játrovou paštiku. Prosím o nějaký recept? Co se vám chutná díky

                              NBláža - Profil | St 16.12.2015 19:57:25

                              HoumrP >> Radši to nekomentovat, je to stejně jedno. Každý má svoji hlavu, a buď mu to dojde a nebo ne...

                                NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 19:51:17

                                Bláža >> a co mám napsat, když chlap v létech dokáže napsat takový blbosti?
                                (tím nemyslím tebe :-))) )

                                  NBláža - Profil | St 16.12.2015 19:43:27

                                  HoumrP >> Ještě ty si z toho dělej šoufky. ;o)))

                                    NJaMi - Profil | St 16.12.2015 19:42:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hezký večer všem, za chviličku dojde návštěva a tak než se to ztratí v čase, pár chlebíčků ... a pár jablíček ze zahrádky ....

                                      NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 19:39:52

                                      Bláža >> co blbneš? Jaký koliv těstoviny na sádle, zeleninovej salát zakáplej sádlem, steak nepotřeš přece oliváčem, ale sádlem, grilovaná zelenina potřená sádlem atd. atd....... :-))

                                        Np.lorenc - Profil | St 16.12.2015 19:36:15

                                        Večeře :-) Máslo, sejra, paštika a rajčata kupované.

                                          NBláža - Profil | St 16.12.2015 19:18:07

                                          ladan1303 >> Nepřevládá, jen ti co ji vaří více, tak prostě oliváč používají více, já se to naučil také. Ono dělat spaghetti aglio olio na sádle fakt není to pravé ořechové...
                                          Navíc těch chutí oliváčů je mnoho, a dost ovlivňují celé jídlo. Každý si hledá tu svoji...

                                            Červené karty: tonouš, Káceč