Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    Nrarach - Profil | St 16.12.2015 19:16:45

    Bušák >> Jo voni dali i nelíbí, tak to já vůbec nevím a neřeším. Fotit se stejně nenaučím, sem na to levej jako na vláčení.

      Nladan1303 - Profil | St 16.12.2015 19:13:29

      Bláža >> sem zapomněl že v Čechách převládá středomořská kuchyně ,takže dobrý

        NBláža - Profil | St 16.12.2015 19:09:52

        ladan1303 >> Už ti to napsali, tak ti to zopakuji, na něco sádlo, na něco máslo , a jinde oliváč. Všechno chce svoje ...

          NHoumrP - Profil | St 16.12.2015 18:36:21

          Tukan >> místo zvracení použij raději gůgl :-))
          https://www.toprecepty.cz/recept/33338-stifado---re​cka-alchymie-podle-me/

            Nmildas - Quinn - Profil | St 16.12.2015 18:35:20

            ladan1303 >> presne ! Sadlo pod pastu, sadlem prelit salat, sadlem si prelit morske plody i ryby. A dat do sadla tunaka ci susena rajcata je uplny skvost.

              NTukan - Profil | St 16.12.2015 18:32:29

              welbin >>
              co to je stifado ?

                Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 17:33:50

                ladan1303 >> Ale kulové kolego,každé jídlo chce své,pro mne jsou tři tuky,sádlo,olivák,máslo,Ano oliváč pod svíčkovou je stejná pitomina,jako sádlo pod stifado.
                Kvalitní oliváč není o pár dárečcích v Tv,a ochutnal jsem jich hodně,do Řecka jezdím často a kupuji domácí,španělské a většina italských mi zase tak nechutnají.

                  Nladan1303 - Profil | St 16.12.2015 17:19:03

                  co pořád máte s tím oliváčem?asi je jednoduší cmrndnout z flaše jak nabrat z kýbla,už by konečně mohli ti slavní mistři říct,že oliváč používají v televizi a doma vaří na sádle .oni vědí že je zdravější ale není tak in jako OLIVOVOVY OLEJ!!!

                    Nwelbin - Profil | St 16.12.2015 15:40:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    rarach >> Také jsem dnes dělal játra,vepřová tzv po gruzínsku,ale moje variace s dipem.
                    Rp.Játra na hranolky,česnek drcený smíchat se Solamylem rozp. v troše vody játra do toho,taky promíchat,nechat odpočinout,chvíli
                    pokrájet papriky a okurku na kostičky a proužky,pod to olivák,trochu cibči,podusit,já radši jen zlehka
                    Játra orestovat,dát na talíř ,na to zelčovou směs a polít dipem
                    Dip: kvalitní modrý sýr,trochu mléka,či šlehačky,lehce sůl/často ani nemusí být,dle slanosti blůčíze/pepř,rozmixovat, polít,jako přílohu-chléb

                      Nrarach - Profil | St 16.12.2015 9:25:10

                      Kuřecí játra trochu jinak....

                        Nxycht - Profil | St 16.12.2015 5:26:53

                        Bylo to těžký rozhodování, ale kačice je kačice :-) a ta cibulová marmeláda vypadá moc fajn

                          NMarge - Profil | Út 15.12.2015 21:25:26

                          Dančí roláda, autor yvana

                            NMarge - Profil | Út 15.12.2015 20:57:34

                            Pfeffersteak, autor HoumrP

                              NMarge - Profil | Út 15.12.2015 20:56:32

                              Kachní prso s cibulovou marmeládou, autor rarach

                                NMarge - Profil | Út 15.12.2015 20:55:47

                                Houbový guláš, autor SF Pescador

                                  NMarge - Profil | Út 15.12.2015 20:52:23

                                  Žebra z laně, autor HoumrP

                                    NMarge - Profil | Út 15.12.2015 20:51:52

                                    Tentokrát můžete hlasovat pro jednu z těchto pěti:

                                      NMarge - Profil | Út 15.12.2015 20:49:38

                                      Tentokrát jsem se u výběru fotek pěkně zapotila, protože je máte čím dál lepší a hezčí a počet adeptů se nám rozrůstá. Předvybrala jsem osm fotografií, což je na anketu hodně a protože jsem se nedokázala rozhodnout, které finálové vybrat, rozhodl počet líbičů.

                                        NMarge - Profil | Út 15.12.2015 20:44:01

                                        Čas solící anketě vypršel s jednoznačným výsledkem a za chviličku ji nahradí druhé kolo soutěže o nej foto.

                                          Nxycht - Profil | Út 15.12.2015 19:44:54

                                          welbin >> Segedín je segedín! Žena ho právě vaří :-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč