Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    NMarge - Profil | Út 15.12.2015 18:49:35

    welbin >> a že tobě se to povede pokaždý stejně :-))) Wellington z panenky k němu dneska nebyl? :-)

      NJaMi - Profil | Út 15.12.2015 18:40:56

      welbin >> Paráda, segedýnek mám moc rád.

        NJaMi - Profil | Út 15.12.2015 18:38:56

        jariss >> Zdary chlope. Šikulka. Líbí.

          Nwelbin - Profil | Út 15.12.2015 18:36:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dám taky gulášek,Szekely,segedín miluji jej,jen pepř,sůl,paprika a kmín,základ- cibča,slušně orestovat maso zvýraznit česnekem,knedle jsou domácí, dokonce moje výroba,hrníčkové

            Njariss - Profil | Út 15.12.2015 18:09:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            V jednoduchosti je síla, prostě co dům dal :-))

              NMarge - Profil | Út 15.12.2015 17:16:31

              xycht >> já jsem autorem pouze fotky. Ty nejfantastičtější vanilkové rohlíčky na světě dělá přítelova mamka :-)

                Nxycht - Profil | Út 15.12.2015 16:57:06

                Marge >> Pěkná práce :-) Rohlíčky jsou snad jediný cukroví, který jím.

                  NMarge - Profil | Út 15.12.2015 16:26:15

                  Poušťák >> :-))

                    NPoušťák - Profil | Út 15.12.2015 16:21:07

                    Marge >> to vypadá jak zmrzlý Liberečáky takhle zvětšený...o))

                      NMarge - Profil | Út 15.12.2015 16:19:35

                      tak už to propuklo i u nás.... předvoj

                        NBušák - Profil | Út 15.12.2015 12:23:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        oběd

                          NBušák - Profil | Út 15.12.2015 12:22:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          pečená krůtí nožka

                            Nyvana - Profil | Út 15.12.2015 10:29:13

                            Kdo neví co udělat z bílků,tak tady je jeden recept na vánoční cukroví.
                            OŘÍŠKOVÉ LASKONKY
                            5bílků,17dkg moučkového cukru,10dkg mletých ořechů,5dkg polohr.mouky,5dkg rozpuštěného másla.
                            Ušleháme z bílků sníh,vmícháme cukr smíchaný s oříšky,přidáme mouku a tekuté vychladlé máslo.Uděláme těsto.Na plech dáme pečící papír a děláme lžičkou malé oválky a pečeme v mírné troubě.
                            Krém:15dkg másla,10dkg moučk.cukru,1 žloutek,3 lžíce kakaa,utřeme a mažeme na laskonky.
                            Dobrou chuť.

                              Nnovič - Profil | Po 14.12.2015 21:47:53

                              Tak trošku kouřománie...každej máme nějakou mánii☺☺

                                NPYTLAKS - Profil | Po 14.12.2015 21:07:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                trošku domácího.-)

                                  NCalex - Profil | Po 14.12.2015 20:45:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Bláža >> Zas tam třeba máš lepší světlo.....tady je pořád ňáká tma.......

                                    NBláža - Profil | Po 14.12.2015 20:37:32

                                    S&F - pescador >> Kdysi jsem si přivezl od soukromníka z Řecka, tomu jsem se ale u nás ani nepřiblížil. Tady jsem si oblíbil z Lidlu v plechu řecký olej, ten bych taky dal jako štamprli.

                                    Ochutnal jsem různé druhy za různé ceny, ale jen z obchodů u nás. Do ciziny cestuji málo, takže jsem trochu omezen, ale s tím z Lidlu si vystačím, teda pokud ho budou stále dovážet.

                                      NBláža - Profil | Po 14.12.2015 20:33:02

                                      Calex >> Ty na to máš na zámku prostředí, ale já doma jen stůl u okna. ;o))))

                                        NS&F - pescador - Profil | Po 14.12.2015 20:31:41

                                        afjee >> Sušené rajčata dávám taky. Nakrájená na takové nudličky.Ono víš jak. Kolik lidí tolik chutí a inspiraci se meze nekladou. Důležité,že to chutná.

                                          NCalex - Profil | Po 14.12.2015 20:28:17

                                          Bláža >> Zdar, na tom nic není, když to umím i já :-)))))))

                                            Červené karty: tonouš, Káceč