Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Marge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    JaMi - Profil | Út 5.1.2016 15:26:36

    yvana >> Ne, jen klasika, máslo a hladká mouka. Jíška světlá.

      yvana - Profil | Út 5.1.2016 14:46:26

      JaMi >> Dával jsi tam perník na strouhání?

        JaMi - Profil | Út 5.1.2016 14:40:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnes k obědu byla Rajská s pěti .... Rajčatový protlak je z domácích rajčat.

          Bušák - Profil | Út 5.1.2016 12:43:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          polívka fazolová,sekaný potrubí se špenátem a sýrem,dětská porce

            JaMi - Profil | Út 5.1.2016 12:07:36

            1Mara >> Jak od profíka, moc pěkná fotka. Dobrou chuť přeji.

              1Mara - Profil | Út 5.1.2016 12:04:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnešní oběd, pečená kotleta a br. kaše :-)

                1Mara - Profil | Po 4.1.2016 20:59:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ahoj všem, dnešní večeře, Duhák a brambor .-)

                  Bláža - Profil | Po 4.1.2016 19:49:08

                  HoumrP >> Dělej menší množství, pokud to nesníte v podstatě za jeden den, tak jsou druhý den trochu tužší, mě to nevadí, ale někdo to nemusí. Chuť nepostrádají. ;o)))

                  S domácím uzeným jsou přímo grandiózní, ale já když jsou čerstvé jedu samotné, nejlépe si je vychutnám ještě trochu vlažné.... ;o)))))

                    Šína - Profil | Po 4.1.2016 14:56:41

                    Něco malého k jídlu br knédl mor. vrabec a špenát.

                      Šína - Profil | Po 4.1.2016 14:46:17

                      Sváča do práce jen na košt.

                        Bušák - Profil | Po 4.1.2016 12:35:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dnešní oběd,vepřoví na zimních houbách s rejží,jedu tvrdě ty dětský porce

                          Bušák - Profil | Po 4.1.2016 9:30:00

                          taky něco přihodím,nabídněte si,já se toho dlouhou dobu nedotknu

                            Smutek - Profil | Po 4.1.2016 8:46:33

                            Dobré ráno,přeji všem vše nej do nového roku.
                            Jelikož je pondělí, tak přložím a budu uklízet po svátkách.,))

                              HoumrP - Profil | Po 4.1.2016 7:34:45

                              Bláža >> krušinky vypadají úžasně

                                PYTLAKS - Profil | Ne 3.1.2016 22:31:05

                                Marge >> kůpil jsem si nářezák:-)

                                  Marge - Profil | Ne 3.1.2016 22:26:46

                                  PYTLAKS >> ty teda ale umíš vyrobit strašně pěkný věci! :-)

                                  Na čem to krájíš?

                                    PYTLAKS - Profil | Ne 3.1.2016 22:15:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    turista a lovečák z mojí zahrádky,uherák kůpený:-)jen tak trošku na chuť:-)

                                      Bláža - Profil | Ne 3.1.2016 19:44:21

                                      HoumrP >> Krásný chléb, však na něj taky opět brzo dojde. ;o)))

                                        Bláža - Profil | Ne 3.1.2016 19:05:45

                                        yvana >> To tady mají snad v každých potravinách hrubá mořská sůl. Používám ji do mlýnku. Teď jsem si koupil i Himalájskou. Tak až ve mlýnku dojde tak ji nasypu, je taková růžová. ;o)))

                                          kubas. - Profil | Ne 3.1.2016 19:04:10

                                          yvana >> Já bych dal soukromý tip, že v obchodě, ale jistej si nejsem :-)...

                                            Červené karty: tonouš, Káceč