Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Marge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    JaMi - Profil | Ne 3.1.2016 12:29:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Naložené kuřecí čtvrtky s ambr jsem dal zrovna do trouby péct. Dneska jsem se opozdil, ale nevadí.

      Bláža - Profil | So 2.1.2016 19:40:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dnes jednoduchý ale chutný oběd. Segedínský gulášek s domácím knedlíčkem....

      Chutnalo, a to je hlavní. ;o)))

        yvana - Profil | So 2.1.2016 17:12:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jedna menší svačinka, domácí bůček a krkovička,domácí okurky:-)
        to se nám to hoduje,když to dostaneme až pod nos:-)

          yvana - Profil | So 2.1.2016 16:52:08

          HoumrP >> Zamknout může,ale odstranit nemůže,to máš jako když si dáš na lednici nálepku:ve večerních hodinách zákaz vstupu:-))

            HoumrP - Profil | So 2.1.2016 16:48:32

            yvana >> Je to jednoduché. Marge může ve 20:00 diskusi zamknout a je to :-)))

              yvana - Profil | So 2.1.2016 16:40:45

              JaMi >> Spíš bych napsala,zákaz koukání i oči jí:-)

                JaMi - Profil | So 2.1.2016 16:31:59

                yvana >> Asi takto? :-))))

                  yvana - Profil | So 2.1.2016 16:26:43

                  Casio >> Ty jsi začal,je to tady den ode dne lepší,ale ve 20.00hod bych sem dala zákaz chození:-)

                    yvana - Profil | So 2.1.2016 16:25:11

                    Buffalo1969 >> Hele asi si dám tuhle diskusi do ignorace,zase mám mokrou klávesnici,nádhera.

                      Casio - Profil | So 2.1.2016 16:23:13

                      yvana >> Už dost ! :-)))))) Ještě mi dělej chutě:-))))

                        Buffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 16:23:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        yvana >> a co tohle?..:-)

                          yvana - Profil | So 2.1.2016 16:21:48

                          Buffalo1969 >> Dříve když jsme dělali zabijačku,tak jsem panenku používala že se udělala masová směs,panenka byla do ní zabalená,plus to vše daný do blány,kurnik to byla dobrota:-)Asi koupím bok,nějaký lalok,naložím a vyudím.

                            yvana - Profil | So 2.1.2016 16:19:03

                            Casio >> Já myslím,že to není pořád dokola,koleno se dá upravit na dost způsobů a mě chutná i když u nás byl šťouchaný brambor,místo anglický slaniny jsem dala česnekový bok,k tomu plátky z krkovice,koření,hořčice,potřený česnekem,cibule,houby,ke konci přidaná omáčka papriky,rajčata,feferonka,kečup,bazalka,oregano,tim​ián.

                              Buffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 16:12:38

                              yvana >> jojo a proto nedělám kotletu. Panenka je ovšem něco úplně jinýho. Ta nikdy nestihne ani dopravu z udírny do baráku..:-)

                                yvana - Profil | So 2.1.2016 16:09:57

                                Buffalo1969 >> Právě že vím,mám ráda uzený,ale když je to vysušení,tvrdý jak tříska to nemusím.

                                  Casio - Profil | So 2.1.2016 16:08:30

                                  yvana >> Ivčo ono je to pořád dokola, už aby to bylo pryč, ještě ale zítra :-))

                                    Buffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 16:06:04

                                    yvana >> a víš jak je dobrej uzenej...:-)

                                      yvana - Profil | So 2.1.2016 16:05:16

                                      Buffalo1969 >> Náhodou lalok je dobrá věc,třeba z něho udělat pomazánku,to je dobrota:-)

                                        yvana - Profil | So 2.1.2016 16:04:25

                                        Casio >> opět paráda,je vidět co se dá všechno uvařit za dobroty z kolena:-)

                                          Casio - Profil | So 2.1.2016 15:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Jako třetí den takovou kalorickou bombu... ještě že ten žlučník je v popelnici nebo kam se to háže :-)) Jak je člověku dobře když je od rána půl dne o čaji :-))

                                            Červené karty: tonouš, Káceč