Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 15:45:36

    Jirka R. >> :-DDD dobrý

      NJirka R. - Profil | So 2.1.2016 15:33:44

      Buffalo1969 >> Ano, na většinu lidí by působil jakkoli skvěle upravený lalok obdobným dojmem, jako působí nádor či lipom. :-))))

        NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 15:24:25

        Jirka R. >> no samozřejmě, protože je to "ovařeno", tak ať tam napíšou ovařované koleno..:-)
        Lidi budou čumět jako teleta, že mají nový jídlo....:-)
        Jinak samozřejmě ve všech masnách u nás kolem BK, žádnej lalok nenajdeš, jenom ovar.
        Ale máš to fakt pěkný, dal bych si hned...:-)

          NJirka R. - Profil | So 2.1.2016 15:20:05

          Buffalo1969 >> Vida..., zajímavá jazyková hříčka..., tenhle ovar. Přitom takové docela obyčejné podstatné jméno, použitelné všude tam, kde je využita technologie zpracování masa varem, přičemž termín ovar mapa druhů vepřového masa nezná.
          Jen nevím, jak to budu vysvětlovat ženským u nás v masně s vývařovnou, aby to ovarové koleno konečně smázli z tabule denní nabídky. :-)))

            NRadunak - Profil | So 2.1.2016 15:15:16

            PYTLAKS >> šak jsem blbé podlahář ;))). Příště budu moudřejší ;))

              NPYTLAKS - Profil | So 2.1.2016 14:54:40

              Radunak >> ta cibula tomu dá chuť:-)

                NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 14:36:28

                HoumrP >> myslíš sojový koleno ???..:-)))

                  NHoumrP - Profil | So 2.1.2016 14:32:00

                    Nrarach - Profil | So 2.1.2016 14:30:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dneska lečoun, fotil sem to dokud je to hezký....

                      NHoumrP - Profil | So 2.1.2016 14:29:34

                      Buffalo1969 >> koleno se tam už nevešlo, tak je tam jenom kousek kůže vedle hlavy :-))

                        NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 14:25:20

                        rarach >> :-DDD numero "uno"...:-)))

                          NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 14:24:34

                          HoumrP >> si mně dostal..._:-DDDD

                            Nrarach - Profil | So 2.1.2016 14:24:02

                            Buffalo1969 >> Sója?

                              NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 14:23:54

                              HoumrP >> Pavlí.....najdeš li na obrázku z Wiki co jsi poslal koleno, tak smeknu..:-)
                              a nebudeme se dohadovat, mám to tady rád...:-)

                                NHoumrP - Profil | So 2.1.2016 14:23:45

                                Buffalo1969 >> vepřový :-)

                                  NHoumrP - Profil | So 2.1.2016 14:22:59

                                  Mám prosbu. Protože je koleno velmi oblíbená pochutina, napište sem složení Vámi používané marinády, včetně doby naložení a způsobu přípravy kolena ....... DÍKY

                                    NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 14:18:44

                                    tak schválně...co je to za maso..:-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 14:15:54

                                      HoumrP >> Jedná se o kusy obvykle méně kvalitního masa, uvařeného ve slané vodě. Ovar se připravuje z vařené hlavy, jazyka, krkovičky, plece a laloku.
                                      To koleno se OVAŘUJE.....to je trochu rozdíl..:-)

                                        NHoumrP - Profil | So 2.1.2016 14:14:16

                                        Buffalo1969 >> Venco, neser :-))
                                        https://cs.wikipedia.org/wiki/Ovar

                                          NRadunak - Profil | So 2.1.2016 14:13:29

                                          JaMi >> zatr satr. Ani to neříkej. Už zase jedu ;))). Vypadá to skvěle...

                                            Červené karty: tonouš, Káceč