Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NJaMi - Profil | So 2.1.2016 14:11:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vývar z kolen a kolénka na černém pivu s medem.

      NRadunak - Profil | So 2.1.2016 14:10:34

      yvana >> bodejť. Jí se kušnou,nee očima ;)))

        Nyvana - Profil | So 2.1.2016 14:09:01

        Radunak >> Každý to neumíme tak dobře naservírovat já dneska měla fakt dobrotu a než jsem to fotla,tak jsem to zblajzla:-)

          NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2016 14:05:00

          Jirka R. >> Zdarec. Vypadá to dobře, ale mně učili, že "ovar" je na hlavě a koleno na nohou. To prase mělo koleno na hlavě? No kouknul jsem po receptech a tenhle nesmysl tam opravdu je...nechápu to. :-DDD

            NRadunak - Profil | So 2.1.2016 14:04:30

            yvana >> děkuju yvanko. Jsi moje zlato ;)

              Nyvana - Profil | So 2.1.2016 14:01:20

              Radunak >> Máš to pěkný a každá snaha se počítá.

                NRadunak - Profil | So 2.1.2016 13:59:35

                PYTLAKS >> polepším se ;))

                  NPYTLAKS - Profil | So 2.1.2016 12:37:24

                  Radunak >> příště daj tu cibulu už sulcu:-))

                    NMatos - Profil | So 2.1.2016 12:34:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kuřecí směs a bramboráčky.

                      NRadunak - Profil | So 2.1.2016 12:04:57

                      Pokus o domácí sulc. Vzhled nic moc,ale chuť na prvni dobrou...

                        NMarge - Profil | So 2.1.2016 11:16:07

                        Třetí místo třetího kola soutěže o nej foto týdne obsadil MrKos a jeho sulc. Gratulujeme!

                          NJirka R. - Profil | So 2.1.2016 9:54:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Silvestrovské ovarové koleno, je-li však dostatečně velké, lze svačit ještě 2. ledna... :-)

                            NMatos - Profil | Pá 1.1.2016 16:43:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            tatarák

                              Nčervenáček - Profil | Pá 1.1.2016 16:39:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Rozkaz zněl jasně, k obědu bude čočka. Tak jsem k tomu hodil kotletu s pepřem :-)

                                NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2016 16:38:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                dnes všude čočkiáda.-)domácí klobás+vajco:-)

                                  NHoumrP - Profil | Pá 1.1.2016 16:15:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jirka R. >> všechny jsou stejný :-)))

                                  Vykostil jsem koleno a upekl.

                                    NJirka R. - Profil | Pá 1.1.2016 14:18:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bába ráno slibovala...,
                                    že když se tou novoroční čočkou nacpu jak Pandrhola mlátem, budeme v roce samý prachy...

                                    Tak teď si jdu po tý děsný náloži lehnout, a pokud se nevzbudím jako šikovný boháč Andrej B., tak vyměním nejen Bábu, ale i svůj čistý svazek za Burešův! :-))))
                                    P.F. 2016

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2016 13:51:02

                                      smike >> jasně:-)

                                        NBláža - Profil | Pá 1.1.2016 13:31:55

                                        Probehla polevka neco na zapiti

                                          Nsmike - Profil | Pá 1.1.2016 13:20:13

                                          PYTLAKS >> toz priste:-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč