Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Marge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    PYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2016 13:13:10

    Bláža >> tak to má být:-))

      PYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2016 13:12:27

      smike >> zítra dělám:-(

        jariss - Profil | Pá 1.1.2016 13:10:46

        Marge >> Sice sladké nemusím, jako má děvčata, po tom mase bych jeden knedlík i dal. Dobrá práce :-)

          Bláža - Profil | Pá 1.1.2016 13:10:41

          PYTLAKS >> Neboj, že jsem si už taky trochu nedal, ale až když odešla manželka, aby mi ji nezáviděla. Ona teda ráda spíš čistou slivku, nebo vínko.

            smike - Profil | Pá 1.1.2016 13:09:49

            PYTLAKS >> muzeme dovezt zítra:-) gabina říká, ze by si dala tu tlacenku:-))

              PYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2016 13:08:31

              Bláža >> to bych si dal rači ten šnaps:-)

                Bláža - Profil | Pá 1.1.2016 13:07:11

                PYTLAKS >> Neee tu jsem kozumoval večer, ale dělá dobré pozadí, po snídani byl Budvárek 12°° ;o))))

                  PYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2016 13:05:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  jsem posnídal trošku netradičně,foto inspirativní:-)

                    Bláža - Profil | Pá 1.1.2016 13:05:46

                    Předchozí příspěvek jsem posílal z mobilu, dnes bude k obědu jen nudlová polévka, nějak jsme s manželkou nějak přejedeni, tak bude skoro dietní den. ;o)))

                    Kdyby bylo nejhůře, tak si přihřeji zbytky ovaru s křenem. ;o)))))

                      PYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2016 13:03:24

                      Bláža >> grantka k snídani?mám ju rád taky.-)

                        Bláža - Profil | Pá 1.1.2016 13:02:31

                        Tak trochu zbytku k dnesni snidani

                          Marge - Profil | Pá 1.1.2016 12:54:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Po všem tom včerejším mase...

                            jariss - Profil | Pá 1.1.2016 12:51:53

                            Casio >> Alespoň v těch některých případech vypudí s těla to zlé a škodlivé :-)

                              Casio - Profil | Pá 1.1.2016 12:34:17

                              jariss >> ..a v některých případech zrychlí i krok :-))

                                jariss - Profil | Pá 1.1.2016 11:48:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Novoroční čočková polévka dokáže postavit na nohy :-)

                                  HoumrP - Profil | Pá 1.1.2016 10:58:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  K snídani zbytky ...

                                    S&F - pescador - Profil | Čt 31.12.2015 20:56:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska stará dobrá Bloody Mary .... decentní pití ...

                                      Bušák - Profil | Čt 31.12.2015 19:46:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      něco na zoubek

                                        Bláža - Profil | Čt 31.12.2015 18:41:15

                                        Přeji všem zde do nového roku mnoho zdraví, trochu štěstí a mnoho inspirace z dobrých kuchařek, aby nám všem chutnalo a měli jsme dobrou inspiraci. Také příznivější světlo na vaše focení.

                                          yvana - Profil | Čt 31.12.2015 18:28:32

                                          Casio >> Díky,jenže jsem požila jednoho frťánka slivky:-)
                                          Jen si nechte šmakovat,máte to moc pěkný.

                                            Červené karty: tonouš, Káceč