Co změnit v rybářském řádu - zvýšit lovné míry ryb?

Bohužel sem se setkal s pár rybářema, který berou kapra nebo štiku hned jak to má míru, když pak tomu useknou ocas a hlavu, tak nic nezbyde, a je to škoda než ryby vůbec vyroste.
Autor diskuse: stavitel - Profil , 6.1.2015 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NDaveX - Profil | St 7.1.2015 13:47:50

kabo >> Proč podporovat stráž z té ceny povolenky? Já bych zavedl pořádné pokuty za porušení řádu. Ono by si to potom většina lidí rozmyslela.

    Nunudle - Profil | St 7.1.2015 13:44:47

    Bušák >> Na všech ne, jen tam kde nejsou kapři a dravci:-)

      NBušák - Profil | St 7.1.2015 13:41:54

      povolit lov non stop na všech revírech

        Nlipenak - Profil | St 7.1.2015 13:37:19

        mut >> nezlob se ale pytlák není ten co loví mimo stanovenou dolu lovu a má povolenku , to je pouze přestupkář .. Pytlák vypadá zcela jinak .. omlouvám se že sem ti sem vstoupil ..

          NMAXXSKATER - Profil | St 7.1.2015 13:18:53

          Dokud nebude chuť a vůle něco měnit u kompetentních osob, tak jsou veškeré diskuze úplně zbytečné.

            NKozič origin - Profil | St 7.1.2015 13:16:38

            hraji >> To není mladý kolega, je to fotr, který chce mít k dobru třetí prut na štiku.

              NFishky - Profil | St 7.1.2015 13:09:07

              V řádu ani BP hlavně nic neměnit! Funguje to takhle dlouho, je to osvěčené, zaběhnuté a pantátům to vyhovuje, mladí jestli někde vidí chybu, mají smůlu (můžou zkusit psychoterepii :))

                Nhraji - Profil | St 7.1.2015 13:05:39

                jaroslavstehlikst >> k čemu by to bylo dobré mladý kolego?

                  Njaroslavstehlikst - Profil | St 7.1.2015 13:04:41

                  aby mohly decka za dozoru dospeleho cerinkovat a chytat ne zivou nebo mrtvou rybu

                  opakuji ZA DOZORU DOSPELEHO

                    NFinalStorm - Profil | St 7.1.2015 11:56:33

                    Bobajz >> Bohužel, ale bez represí to nepůjde nikdy.

                      Nunudle - Profil | St 7.1.2015 11:55:59

                      Bear >> MartenBear - 7.1.2015 10:54:14 >> Nevím, proč by mi měl kdejaký dacan s plackou lézt do auta kdy ho to napadne. Taky bych rád věděl jak mi dokáže, že to je moje auto.

                        NBobajz - Profil | St 7.1.2015 11:51:09

                        FinalStorm >> Tomu moc nevěřím.Ve středověku zlodějům veřejně sekali ruce.A zatím co je trestali,v přihlížejícím davu jiní kradli.

                          NFinalStorm - Profil | St 7.1.2015 11:48:45

                          Mi!d@72 >> Chytit a pořádně potrestat. Je to jedna z podmínek funkčnosti systému :)

                            NCasio - Profil | St 7.1.2015 11:48:02

                            Malda512 >> Ten chlast jsem chtěl napsat jako úplně první příspěvek v této diskusi. Jelikož jsem usoudil návrh jako silně utopický ,začal jsem z jiného soudku. Ale zkusit jsem to mohl. :-))

                              Nsplávkař - Profil | St 7.1.2015 11:48:00

                              Mrknato >> Možná je to vyšší zájem , stejně jako třeba ne vždy dokonalé, někdy i imitované hospodaření...

                                Ncomputerfish - Profil | St 7.1.2015 11:47:50

                                Mrknato >> Když vím, že má povolenku a nemá žádnou rybu, nebudu ho kontrolovat. Pokud ovšem máš o rybářích přehled jako o dětech. Navíc, nikdy nemáš jistotu, že mu kolega povolenku neodebral a nepytlačí. Pokud se nepodrobí kontrole, je to pytlák a budiž potrestán. Zápis RS v povolence je pro něj alibi, že k vodě chodí. Nedokážu si představit, jak bys chtěl lépe kontrolovat činnost RS. Nebuď hnidopich.

                                  NFinalStorm - Profil | St 7.1.2015 11:47:12

                                  Mrknato >> Myslel jsem to tak, že pokud by se z vody odneslo víc ryb, tak by přišli peníze z nadpovolenek a pokud by se z vody odneslo méně ryb (kvůli zaplněným limitům a nedokoupení nadpovolenky), tak by se ušetřilo na zarybnění. Je to ale samozřejmě jen teorie.

                                    NMi!d@72 - Profil | St 7.1.2015 11:46:56

                                    FinalStorm >> ...dám ti příklad,u nás na SM platí:1 povolenka =40 ks ryb,myslíš,že nekteří rybolovci tuto jednoduchou rovnici chápou,ano chápou,ale zapisovat úlovky se jim už moc nechce...(((

                                      NMalda512 - Profil | St 7.1.2015 11:43:24

                                      Casio >> souhlas.
                                      A zakázal bych požívat po dobu lovu alkohol a jiné návykové latky :-))

                                      Alespon by mě kámoš už přestal padat na udice a chcát na stan :-))

                                        NMrknato - Profil | St 7.1.2015 11:42:09

                                        splávkař >> Ano, prosadit pomocí BP, rybářskému orgánu navzdory...... Tak to funguje už léta......