Co změnit v rybářském řádu - zvýšit lovné míry ryb?

Bohužel sem se setkal s pár rybářema, který berou kapra nebo štiku hned jak to má míru, když pak tomu useknou ocas a hlavu, tak nic nezbyde, a je to škoda než ryby vůbec vyroste.
Autor diskuse: stavitel - Profil , 6.1.2015 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 16:02:33

RST >> Hele, ty hodnotiteli kvoku, nechceš si taky kvoknout? Kakr mně v kvokání předehnal a ve lhaní už dohání hraje.....

    Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 15:59:41

    *Shimi* >> Je to asi jinak. Zoufalá menšina chce dodržovat zákon..... a to se té většině může zdát úsměvné....
    Nejde tedy o právo většiny.

      u.x.a. - Profil | Pá 9.1.2015 15:58:01

      Mrknato >> no jo no ,to jsou ty chyt a pusť:-)

        u.x.a. - Profil | Pá 9.1.2015 15:56:16

        Madop >> právě že to je kuli tomu bivaku, jak jen nejlépe zmapuješ situaci kolem vody když si tam 2h nebo 48h?

          *Shimi* - Profil | Pá 9.1.2015 15:42:28

          Flip - >> No ještě aby se na základě zoufalé menšiny prováděly razantní změny, to by to vypadalo. A v tomto menšinovém kontextu je docela úsměvný hodnotit celý národ. Ale tak každý jsme nějaký.

            RST - Profil | Pá 9.1.2015 15:38:29

            Mrknato >> Kvokáš fakt dobře pokračuj:-))))

              Madop - Profil | Pá 9.1.2015 15:30:50

              u.x.a. >> Ale stejně tak by to mohl udělat i kdyby žádnej bivak v životě neměl a u vody nikdy nespal

                Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 15:28:04

                u.x.a. >> A v lednu před několika lety na revíru MRS na rybičku....... Prý byl ožratý.....

                  Flip - Profil | Pá 9.1.2015 15:27:04

                  kakr >> to není jenom teorie na Mrku -já osobně jsem se do toho vložil i fyzicky a chtěl něco změnit.Něco málo se mi povedlo v rámci MO,ještě méně v rámci JČÚS. Ale ten větší kus zůstal pořád jen u té teorie.
                  Můj zápal potom něco změnit skončil ve chvíli,kdy jsem zjistil,že nás co toužíme po razantnějších změnách je zoufale málo a že většině to masorybaření plně vyhovuje.Opět se mi potvdilo,že jsme národ brouků koulících si před sebou tu kuličku z hov..

                    Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 15:26:47

                    kakr >> Kvoká, stále kvoká...

                    ST A T U T
                    výkonu rybářského práva na revírech Moravského rybářského svazu, o.s.
                    (dále jenSvaz)
                    Platný od 1.1.2012
                    Hospodaření na revírech:
                    Na rybářských revírech na nichž byl Svazu přenechán výkon rybářského práva, hospodaří jednotlivé místní organizace Svazu (dále jen MO) na základě pověření výkonem některých činností souvisejících s výkonem rybářského práva, které jim bylo uděleno ve smyslu ust. § 4, odst. 10, věta druhá zákona č.99/2004 Sb. .........

                    Tak že jsi pomýlený ty, nebo slovutní právníci, co tvořili statut.

                      u.x.a. - Profil | Pá 9.1.2015 15:20:57

                      Madop >> nedávno se tu probíralo jak bivakoval v březnu a chytal na cárek z plotice..

                        kakr - Profil | Pá 9.1.2015 15:19:09

                        Mrknato >>
                        Proč neplatný ?? Dekret máme od roku 1998 napsaný na MO.
                        Svaz to jistí....

                          Madop - Profil | Pá 9.1.2015 15:17:50

                          u.x.a. >> lůza se schovává i mezi těmi co nebivakuji, myslím si, že to procento bude +- stejný, bobrmana neznám nemohu soudit

                            Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 15:17:07

                            kakr >> Tak to máte na stránkách MRS neplatný statut, kapišto a bylo nějaké VŘ?

                              kakr - Profil | Pá 9.1.2015 15:14:12

                              Mrknato >>
                              Ale s dekretem na revír,.napsaným na MO kapišto!!

                                Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 15:12:03

                                kakr >> Bond, vy jste jako dítě.......

                                  u.x.a. - Profil | Pá 9.1.2015 15:05:07

                                  Madop >> protože mezi těma dobrými se schovává i taková lůza jako jsou lidi typu bobrman a jemu podobní...

                                    kakr - Profil | Pá 9.1.2015 15:01:18

                                    Flip >>
                                    OK MRK je plný úvah a hypotéz, ale realita je někde jinde.
                                    Nejsem snílek.......

                                      kakr - Profil | Pá 9.1.2015 15:00:30

                                      Mrknato >>
                                      Jak víš, že nemáme na revír dekret??

                                        kabo - Profil | Pá 9.1.2015 14:58:53

                                        *Shimi* >> To by bylo na dlouhé povídání. Kašli na to.