Co změnit v rybářském řádu - zvýšit lovné míry ryb?

Bohužel sem se setkal s pár rybářema, který berou kapra nebo štiku hned jak to má míru, když pak tomu useknou ocas a hlavu, tak nic nezbyde, a je to škoda než ryby vůbec vyroste.
Autor diskuse: stavitel - Profil , 6.1.2015 všeobecné - RŘ, MO, svazy

kakr - Profil | So 10.1.2015 11:49:10

Bear >> MartenBear - 10.1.2015 10:38:09 >>
Nic ti nebrání v nastavení míry osobní, třeba 50.
Viz příklad.......pod 50 ani jeden:-))

    MartenBear - Profil | So 10.1.2015 10:38:09

    milankocian >> S povdekem jsem uvital zvyseni miry na 40. Ale stejne mi to prijde dost nizko. Vzdyt 40 cm kapr je jeste miminko. Miru kapra bych idealne videl na 43 az 45.

      u.x.a. - Profil | So 10.1.2015 9:56:08

      bobrman >> pokud bude stánek Mrk jinak ne..

        milankocian - Profil | So 10.1.2015 0:43:48

        Podle mého, setkával jsem se s tím i osobně, lidé berou kapry, kteří nemají ani 40 cm, nezlobte se na mě, ale chtějí si zaplatit povolenku, kterou si ročně koupí a pak počítají, zda se jim to vyplatí? To nejsou rybáří, ale totální masařky :)

          milankocian - Profil | So 10.1.2015 0:42:12

          maximálně zvýšení míry kapra 45-50 cm !!!! Upraveno :))

            milankocian - Profil | So 10.1.2015 0:40:51

            Zvýšit míru kapra obecného na 45 cm !!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)

              u.x.a. - Profil | So 10.1.2015 0:32:11

              bobrman >> na jaký druh rybky jsi chytal v březnu?

                geriatrix - Profil | Pá 9.1.2015 19:30:29

                RST >> Tohle je jediný "stvoření", které ignoruju od doby, kdy jsem s ním také diskutoval a on si mně dal do ignoru po té, co mu došly argumenty a nedokázal odpovídat. Takže jsem to udělal jako protislužbu 8O))). Od té doby už jsem od něj nic nečetl a mám klid. Jak se říká, nejhorší je srážka s bl**em.

                  RST - Profil | Pá 9.1.2015 18:57:51

                  geriatrix >> Já neignoruji nikoho a když sem pochopil co má dotyčný v hlavě, báječně se bavím, jeho slovní obraty zkratky a názvosloví je unikátní. Měli bychom založit nějakou organizaci na ochranu tohoto unikátního ohroženého druhu:-)

                    RST - Profil | Pá 9.1.2015 18:53:47

                    Mrknato >> Jak říkám bavíš mě:-))

                      geriatrix - Profil | Pá 9.1.2015 18:53:34

                      kakr >> Tohle stvoření už hodně dlouho ignoruji a mám klid, někdy mě ale svrbí prst na myši, abych si přečetl co zase kvoká, pak si to vždy rozmyslím. On za to nestojí.

                        kakr - Profil | Pá 9.1.2015 18:53:23

                        Mrknato >>
                        Jen jsem ti dokázal i s kulatým razítkem Mze, že žvaníš, neb jsi v mnoha diskuzích psal, že dekrety byly MO odebrány. No a ukázalo se, že nebyly.
                        Nemíním diskutovat s demagogem, který o hospodaření na revíru ví asi tolik jako já o meziplanetárních letech.
                        Navíc mám před sebou asi 400 sumářů, které musím v rámci nehospodaření zpracovat.
                        Pá pá.......

                          Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 18:43:48

                          kakr >> Váš statut VRP na revírech MRS (nikoliv MO) hovoří jasně. Pokud by vaše MO byla držitelem dekretu, těžko by ji mohl MRS pověřovat........

                          Pojem hospodaření, místo pojmu výkon některých činností se používalo leckde, ale ne ve spojitosti se zákonem 99/2004. Karle lžeš jako když tiskneš.

                            kakr - Profil | Pá 9.1.2015 18:34:40

                            RST - 9.1.2015 18:11:58 >>
                            Kolega Mrknato přejde jako hlavní ideolog a vykladač práva na Olšiny, teprve tam bude mít možnost rozvinout svůj talent.
                            Na MRKU dokáže spolehlivě zazdít jakoukoli diskuzi do které vleze....

                              Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 18:33:05

                              RST >> Můžeme učinit dotaz na MZe, když se kakr kroutí jako žížal..... kvakoši. No a nevšiml jsem si, že by jsi diskutoval, jen pokřikuješ jako uličník.

                                Mrknato - Profil | Pá 9.1.2015 18:30:45

                                kakr >> Rozhodnutí o povolení užívání je přenecháno MRS, nikoliv MO. Zkusuil jsi to.

                                Uvedení čísla revíru a MO, která tehdy asi mohla hospodařit, je dnes za platnosti nového zákona 99/2004 bráno jako pověření nižší složky výkonem některých činností pro uživatele. Tak to stojí i ve vašem statutu, zpracovaném význačnými právníky, jak jsi mně prozradil....

                                Takhle vypadá dnes evidence dekretů a věřím, že i u Vás:

                                  RST - Profil | Pá 9.1.2015 18:11:58

                                  Mrknato >> Ve lhaní, kvákání, fabulacích a zavádění na tebe nikdo nemá, všichni to ví takže není co hodnotit. A že bych něco kvokal, tak to se mi nechce, už sem ti několikrát psal že jakákoliv diskuse s tebou je marná.

                                    Flip - Profil | Pá 9.1.2015 17:36:34

                                    *Shimi* >> no a právě proto to jde do...no víš kam- ale jak říkám třeba se pletu a to jak to vypadá s rybama v našich vodách se nelíbí jenom mně a pár snílkům popř. pamětníkům lepších časů:-(

                                      kakr - Profil | Pá 9.1.2015 17:24:44

                                      Mrknato >>
                                      Tak nevím...platí rozhodnutí ministerstva, nebo tvoje lživé kvákání???

                                        Madop - Profil | Pá 9.1.2015 16:32:24

                                        u.x.a. >> Líp určitě 48h, ale nejde podle něho a jemu podobných soudit všechny. Kdyby jsi chtěl něco podobnýho udělat tak určitě víš o místě kam RS moc nechodí nebo víš který dny kde kontrolují a mohl bys klidně i hned to tak udělat. Rozdíl je v tom jestli se chceš nebo nechceš tak chovat. Podle mě s tím bivak nemá moc společnýho, ale na druhou stranu příležitost dělá .... .