Co změnit v rybářském řádu - zvýšit lovné míry ryb?

Bohužel sem se setkal s pár rybářema, který berou kapra nebo štiku hned jak to má míru, když pak tomu useknou ocas a hlavu, tak nic nezbyde, a je to škoda než ryby vůbec vyroste.
Autor diskuse: stavitel - Profil , 6.1.2015 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:50:26

ALE3 >> takhle si možná říkáte doma, nebo mezi kaprolovcema, ale já na to moc neslyším, jdeš tam, kam patříš.

    NFlip - Profil | Čt 8.1.2015 21:45:07

    hraji >> to je docela možné.Nicméně vůle setrvat v tom svazodromu u některých je čím dál slabší.
    Víš sám,že ještě před 7-8 rokama jsem svaz tvrdě obhajoval a chtěl pouze určité změny.Po dnešku už si nejsem tak jistý jestli by nebyla lepší nějaká jiná alternativa,protože ta kapro- duháková komedie (bavím se o ČRS)narůstá do obludných rozměrů.

      NALE3 - Profil | Čt 8.1.2015 21:42:20

      mut >> Jistěěěěě soudruhu :-D

        Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:41:29

        ALE3 >> čas ukáže.

          NALE3 - Profil | Čt 8.1.2015 21:40:52

          mut >> :-D ach jo... nebojte se pane nevymizíme :-) :-P

            Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:40:43

            hraji >> to sis ji udělal dost pozdě, ti bystřejší ji už mají dávno. Co se týká pravopisu, budu spoléhat na to, co mě učila souška češtinářka.

              Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:38:01

              ALE3 >> já nejsem antikaprař, jste mě naprosto volní, klidně si tady ty svý bláboly omílejte dokola, ono je to to jediný, co umíte, takže žádný nebezpečí nepředstavujete a snad ze svazovek postupem času vymizíte.

                Nhraji - Profil | Čt 8.1.2015 21:36:54

                mut >> možná bys mohl kolegovi Rajsi napsat, že se mu omlouváš za to nepravdivé osočení, že se dopustil chyby. Ale to by asi bylo přespříliš.
                A už tě opravdu nechám, základní představu jsem si už udělal.

                  Nnofish - Profil | Čt 8.1.2015 21:36:36

                  Zajda >> zajímavé. Dneska není čas, ale zajímalo by mě, jestli se to ve finále projeví na množství celkově vylovených ryb.

                    NMrknato - Profil | Čt 8.1.2015 21:35:17

                    ALE3 >> Blbý je, že kapř K70 se nedá žrát ne kvůli bahení příchuti, ale kvůli příchuti kliniku, kterým ho hujeři 3x ročně napustí......proto je lepší je prodat.

                      Nnofish - Profil | Čt 8.1.2015 21:35:01

                      Mrknato >> no tvl... on mě má v ignoru, jenom když se to hodí... :-D ještě lepší.
                      Hele tak pokračuj a dej mě tam zpátky. Nejsem sprostý, každá sranda má ale své hranice a vzhledem k tomu, že ty jsi stejně jen automat nastavený na "všechno je špatně", je mi jedno co si myslíš. Nazdar.

                        Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:34:01

                        Káceč >> kdo oba? On je z Novýho Jičína, to je kousek blíž k Asii :-)

                          NALE3 - Profil | Čt 8.1.2015 21:32:36

                          mut >> a jéjej koukám anti kaprař :-D

                            Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:31:34

                            hraji >> tak si mě nevšímej dál.

                              NZajda - Profil | Čt 8.1.2015 21:30:57

                              nofish >> No jak - my a JČ 40 kousků a jinde na doraz..:-(

                                NMrknato - Profil | Čt 8.1.2015 21:30:50

                                nofish >> Seš sprostej jak dlaždič a ještě se divíš? No a samozřejmě si můžeš myslet co chceš....... proti tomu nelze nic namítnout a mně už to je u tebe úplně jedno. Kapišto?

                                  Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:30:45

                                  ALE3 >> je akorát tam, kde jsou udělený výjimky. Neosvědčily se. Že ty na tom nevidíš nic špatnýho neznamená, že si z toho může skupina rybářů dělat cochcárnu, pravidla platí pro všechny, a pokud s tím maj kapraři problém, můžou na soukromáky, který si poměrně dobře zarybnili.

                                    Nhraji - Profil | Čt 8.1.2015 21:30:20

                                    mut >> reagoval jsem pouze proto, protože jsi zcela neoprávněně vytýkal chybu pravopisu uživateli s nickem Rajsi, přitom jich sám nasekáš víc než dost.
                                    Ale meritem věci bylo, že ty vytýkáš někomu chybu, které se on vůbec nedopustil.
                                    Jinak bych si tě opravdu ani nevšiml.

                                      NKáceč - Profil | Čt 8.1.2015 21:29:15

                                      mut >> oba jste z VČ, tím se to vysvětluje :-)

                                        NALE3 - Profil | Čt 8.1.2015 21:27:23

                                        mut >> ale proč? někde může bejt a někde ne? to nechápu... stejně když si někdo bude chtít vzít kapra tak si ho veme... já v non-stopce nevidim nic špatnýho a myslim že většina lidí co chytá kapry nebo se o to pokouší :-)