- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co změnit v rybářském řádu - zvýšit lovné míry ryb?
Bohužel sem se setkal s pár rybářema, který berou kapra nebo štiku hned jak to má míru, když pak tomu useknou ocas a hlavu, tak nic nezbyde, a je to škoda než ryby vůbec vyroste.
Autor diskuse: stavitel - Profil , 6.1.2015 všeobecné - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:50:26
ALE3 >> takhle si možná říkáte doma, nebo mezi kaprolovcema, ale já na to moc neslyším, jdeš tam, kam patříš.
NFlip - Profil | Čt 8.1.2015 21:45:07
hraji >> to je docela možné.Nicméně vůle setrvat v tom svazodromu u některých je čím dál slabší.
Víš sám,že ještě před 7-8 rokama jsem svaz tvrdě obhajoval a chtěl pouze určité změny.Po dnešku už si nejsem tak jistý jestli by nebyla lepší nějaká jiná alternativa,protože ta kapro- duháková komedie (bavím se o ČRS)narůstá do obludných rozměrů.
Víš sám,že ještě před 7-8 rokama jsem svaz tvrdě obhajoval a chtěl pouze určité změny.Po dnešku už si nejsem tak jistý jestli by nebyla lepší nějaká jiná alternativa,protože ta kapro- duháková komedie (bavím se o ČRS)narůstá do obludných rozměrů.
Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:40:43
hraji >> to sis ji udělal dost pozdě, ti bystřejší ji už mají dávno. Co se týká pravopisu, budu spoléhat na to, co mě učila souška češtinářka.
Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:38:01
ALE3 >> já nejsem antikaprař, jste mě naprosto volní, klidně si tady ty svý bláboly omílejte dokola, ono je to to jediný, co umíte, takže žádný nebezpečí nepředstavujete a snad ze svazovek postupem času vymizíte.
Nhraji - Profil | Čt 8.1.2015 21:36:54
mut >> možná bys mohl kolegovi Rajsi napsat, že se mu omlouváš za to nepravdivé osočení, že se dopustil chyby. Ale to by asi bylo přespříliš.
A už tě opravdu nechám, základní představu jsem si už udělal.
A už tě opravdu nechám, základní představu jsem si už udělal.
Nnofish - Profil | Čt 8.1.2015 21:36:36
Zajda >> zajímavé. Dneska není čas, ale zajímalo by mě, jestli se to ve finále projeví na množství celkově vylovených ryb.
NMrknato - Profil | Čt 8.1.2015 21:35:17
ALE3 >> Blbý je, že kapř K70 se nedá žrát ne kvůli bahení příchuti, ale kvůli příchuti kliniku, kterým ho hujeři 3x ročně napustí......proto je lepší je prodat.
Nnofish - Profil | Čt 8.1.2015 21:35:01
Mrknato >> no tvl... on mě má v ignoru, jenom když se to hodí... :-D ještě lepší.
Hele tak pokračuj a dej mě tam zpátky. Nejsem sprostý, každá sranda má ale své hranice a vzhledem k tomu, že ty jsi stejně jen automat nastavený na "všechno je špatně", je mi jedno co si myslíš. Nazdar.
Hele tak pokračuj a dej mě tam zpátky. Nejsem sprostý, každá sranda má ale své hranice a vzhledem k tomu, že ty jsi stejně jen automat nastavený na "všechno je špatně", je mi jedno co si myslíš. Nazdar.
Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:34:01
Káceč >> kdo oba? On je z Novýho Jičína, to je kousek blíž k Asii :-)
NMrknato - Profil | Čt 8.1.2015 21:30:50
nofish >> Seš sprostej jak dlaždič a ještě se divíš? No a samozřejmě si můžeš myslet co chceš....... proti tomu nelze nic namítnout a mně už to je u tebe úplně jedno. Kapišto?
Nmut - Profil | Čt 8.1.2015 21:30:45
ALE3 >> je akorát tam, kde jsou udělený výjimky. Neosvědčily se. Že ty na tom nevidíš nic špatnýho neznamená, že si z toho může skupina rybářů dělat cochcárnu, pravidla platí pro všechny, a pokud s tím maj kapraři problém, můžou na soukromáky, který si poměrně dobře zarybnili.
Nhraji - Profil | Čt 8.1.2015 21:30:20
mut >> reagoval jsem pouze proto, protože jsi zcela neoprávněně vytýkal chybu pravopisu uživateli s nickem Rajsi, přitom jich sám nasekáš víc než dost.
Ale meritem věci bylo, že ty vytýkáš někomu chybu, které se on vůbec nedopustil.
Jinak bych si tě opravdu ani nevšiml.
Ale meritem věci bylo, že ty vytýkáš někomu chybu, které se on vůbec nedopustil.
Jinak bych si tě opravdu ani nevšiml.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...












