Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.5.2019 21:07:57

    Čík >> v pondělí jsem vytáhnul 4 kousky a dneska jednu. Věděl jsem že tam je. Zítra už si zase dám pokus o pstruhy s mušákem. Letos jsem ještě ani jednoho vytáhnul.

      NČík - Profil | Čt 9.5.2019 21:02:29

      Buffalo1969 >> A to bylo keců, že není žádná šupina na pánev:-) Je třeba ty pstruhovky vyčistit:-)

        NDarďas - Profil | Čt 9.5.2019 20:40:09

        Buffalo1969 >> Tak to jo.:-)

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.5.2019 20:15:54

          Darďas >> ne....drop-shot...:-)))
          už to zajídam bůčkem....😂😂.

            NDarďas - Profil | Čt 9.5.2019 20:14:25

            Buffalo1969 >> Dieta?

              NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.5.2019 20:13:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dneska čerstvá štika. Jenom máslo, sůl a kmín. Lahůdka jak sviňa.🥃😎

                Nšvadlen - Profil | Čt 9.5.2019 19:02:17

                MiPo >> Podoustev jsem ještě nejedl,u nás jsou většinou jen malé.Počkám až vyrostou.

                  NMiPo - Profil | Čt 9.5.2019 17:17:52

                  Tak už se to rozleželo 😀

                    Npoky82 - Profil | Ne 5.5.2019 19:51:36

                    Darďas >> když není křen, tak vytřít vnitřek křeneksem. to stačí.

                      NJika - Profil | Ne 5.5.2019 19:40:42

                      Darďas >>
                      Nebo udělat větší množství, vše v krátké době nesežeš, tak něco zůstane. Běžně děláme cca 400 ks velikosti tak do pusy, máme to na dlouho.

                        NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:33:10

                        poky82 >> Tak s tím křenem to prubnu.Dík za tip.

                          NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:32:19

                          Jika >> To je bez debat,ale musíš mít pevnou vůli a nesežrat to hned.:-)))

                            Npoky82 - Profil | Ne 5.5.2019 19:32:07

                            Darďas >> Hlavně jsme je pekli. Klasika kmín a sůl. A nebo, co bylo asi nejchutnější, byl plněnej křenem a přes něj slanina. to si chci už dlouho zase udělat, ale nějak ne a ne je nachytat.

                              NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:31:02

                              Čík >> Já se do nich snažím namixovat více druhů ryb.Nej kombinace je....kapr-sumec.

                                Npoky82 - Profil | Ne 5.5.2019 19:30:06

                                Buffalo1969 >> Já brával ty kolem 40. Dřív nebyl problém je chytit ve větším nožství. Šli teda 2x zta rok, ale to jsem je pak bez problémů tahal Tedka když se chytí jeden je to klika.

                                  NJika - Profil | Ne 5.5.2019 19:29:50

                                  Darďas >>
                                  Hodně dělá i nálev, zavaření a odležení.

                                    NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:28:58

                                    poky82 >> Co jsi z nich dělal?

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 19:28:18

                                      poky82 >> tady karasi tak do 30-ti cm. Větší tady ani omylem.

                                        NČík - Profil | Ne 5.5.2019 19:24:57

                                        Darďas >> Jo, karboše běžně dělám a kus boku tam nesmí nikdy chybět. Pokud nedáš, je to pak jak piliny.

                                          NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:24:48

                                          Jika >> Sedni na Lhotku (na panely) a pokud jdou,tak jich máš 5 a více do hodiny.(30-40.cm).Rekord tam mám 46.

                                            Červené karty: Filla, u x a