Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    Npoky82 - Profil | Ne 5.5.2019 19:24:02

    Karas je mnohonásobně chutnější jak kapr. Jeho maso je pevnější a méně tučné. Je to mňamka. Jen se mi nedaří je už chytat v pro mě berné velikosti.

      NČík - Profil | Ne 5.5.2019 19:22:28

      Jika >> To znám, u nás na místním revíru máme takový problém s cejnem velkým. Když doroste 30-ti cm, tak už je to trofejní kousek. Už jsme nasadili spoustu dravců a ty šmejdi pořád neubývají.

        NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:22:27

        Čík >> Prý jsou dobří na pečenáče,ale na karboše je taktéž dobrý.Nejlepší recept tu dával Jika ( přidává se tam ještě lalok).

          NJika - Profil | Ne 5.5.2019 19:19:41

          Čík >>
          To dělám. :-) Ale nedorůstají, je to tam překarasované.

            NJika - Profil | Ne 5.5.2019 19:18:21

            Darďas >>
            Nárok mi vznikl loni, ale natáhl jsem to o rok.

              NČík - Profil | Ne 5.5.2019 19:16:23

              Jika >>Musíš je víc pouštět, aby stihly dorůst:-)))))

                NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:16:22

                Jika >> Takže ...čerstvý důchodce?:-))

                  NJika - Profil | Ne 5.5.2019 19:14:01

                  Darďas >>
                  Pěkný karas, kéž bych nějakého takového chytl. Taky je dávám, když není cejn, do karbanátků, zkoušel jsem většího i vyudit,

                    NČík - Profil | Ne 5.5.2019 19:12:51

                    Darďas >> Budu to muset prubnout. Sice jich nikdy moc nechytnu, ale nastřádám si je a pak se uvidí. Koukal jsem, že maďaři z nich dělají hodně polévku.

                      NJika - Profil | Ne 5.5.2019 19:08:24

                      Darďas >>
                      Chodím jen na Antky. Ale možná začnu letos chodit i na Odru. Bude víc času na ryby i vaření. V práci končím.

                        NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:08:19

                        Čík >> Jako kapr,ale není tak tučný.Já ho dávám pouze do karbošů,v jiné úpravě jsem ho neměl.

                          NČík - Profil | Ne 5.5.2019 19:05:11

                          Darďas >> Tak tohle jsem ještě nikdy nejedl. K jaké rybě by se dalo maso karase přirovnat?

                            NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 19:03:09

                            Jika >> Nejlepší velikost na zpracování.

                              NČík - Profil | Ne 5.5.2019 19:02:07

                              Buffalo1969 >> Tak to jo, ty šmejdi když najedou, tak je lepší začít chytat jinde:-(((

                                NČík - Profil | Ne 5.5.2019 19:00:16

                                Jika >> Blbě jsi mě pochopil, nemyslel jsem, že kecáš, ale že jsem ho nejedl:-)

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 18:59:05

                                  Čík >> cejn, ne cejnek..:-)))

                                    NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 18:58:38

                                    Jika >> Já na ně chodím buď nad Lhotku,nebo k nám na rybník.

                                      NJika - Profil | Ne 5.5.2019 18:58:10

                                      Čík >>
                                      Ten salát dělám doopravdy. :-)
                                      Máme na něj doma chuť.

                                        NČík - Profil | Ne 5.5.2019 18:56:48

                                        Buffalo1969 >> Jako myslíš cejna velkého nebo cejnka malého?

                                          NJika - Profil | Ne 5.5.2019 18:56:09

                                          Buffalo1969 >>
                                          Však ti karasi také jedou po všem.

                                            Červené karty: Filla, u x a