Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    NČík - Profil | Ne 5.5.2019 18:55:11

    Jika >> To byla jenom zkouška:-))) Pochopitelně, že tvé výrobky znám, sice jenom z fotek, ale znám:-)

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 18:52:25

      Jika >> tady je běžná velikost cejna 20 cm. A ty kujvy jedou po všem....

        NJika - Profil | Ne 5.5.2019 18:50:51

        Darďas >>
        Na štěrkovně U bunkru je běžná velikost karasů 28 cm. Většího jsem tam nechytil, ale zase jej jich mraky.

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 18:50:05

          Čík >> 😂😎🍺

            NJika - Profil | Ne 5.5.2019 18:48:01

            Čík >>
            Znám a dělám z drobotiny velkou dávku rybího salátu. :-)

              NČík - Profil | Ne 5.5.2019 18:46:30

              Buffalo1969 >> Trochu kecám, že mě to nebaví. Spíš se sám u vody bojím:-)))))

                NČík - Profil | Ne 5.5.2019 18:42:41

                Jika >> Znáš to pořekaldo Že i s malým šaškem se dá udělat velký divadlo? :-)))

                  NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 18:40:50

                  Buffalo1969 >> Je to drbačka,to je bez debat.Ale jako chuťovka k pivu...luxus.Nejlepší ,co jsem kdy jedl,tak dělal náš kolega...Jika.

                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 18:38:31

                    Darďas >> tomu nebudeš věřit, ale já je ještě nedělal. Jednou jsm u toho byl, ale nebylo to moje dílo.......😂😂😂

                      NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 18:38:24

                      Jika >> Loni jsem z jara lapal kousky mezi 30-40.cm a letos 0.:-(

                        NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 18:37:00

                        Buffalo1969 >> A nechceš poslat přímo karboše?:-)

                          NJika - Profil | Ne 5.5.2019 18:36:49

                          Darďas >>
                          Karasi na Antkách se vytírají, navíc štěrovna U bunkru, kde je to překarasovné, je zarostlá, z dálky vypadá skoro jak louka.

                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 18:33:14

                            Darďas >> pošli adresu a já ti pošlu PPLkou každý pondělí 30 slintáků. Tady už je ani dravci nežerou....-))))

                              NJika - Profil | Ne 5.5.2019 18:32:16

                              Čík >>
                              Není z čeho, žádná základní surovina. Asi 6 vycházek a kapřík žádný. Jen drobotina.

                                NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 18:28:39

                                Čík >> :-) Letos to nejde,chtěl jsem nalapat stříbrňáky na karboše a vůbec nic.Jinak,já chodím na ryby tak jak ty...max 3.h a pak raději na čepa.:-))Takže výsledky ...nemohou být oslnivé.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 18:25:46

                                  Čík >> tak u mně je to přesně naopak. Držím se hesla co údajně řekl Míša Trubka...:-)))

                                    NČík - Profil | Ne 5.5.2019 18:20:35

                                    Darďas >> Myslíš ty v lednu? To se nepočítá, to už bylo minulý kvartál:-)

                                      NČík - Profil | Ne 5.5.2019 18:18:56

                                      Buffalo1969 >> Tak to jsi na tom lépe, já měl za loňský rok cca 30 vycházek:-((( Ne, že by nebyl čas, ale vetšinou chodím s kámošem a ten byl loni hodně zaneprázdněn a samotného mně to moc nebaví. Vydržím u vody tak tři hodiny a už mně to táhne jinam:-)

                                        NDarďas - Profil | Ne 5.5.2019 18:18:25

                                        Buffalo1969 >> Hranolky jsem tady již dával a ten na zelenině...nebylo moc fotogenický.:-)

                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2019 18:12:50

                                          Darďas >> a kde máš nějakej kulinářskej výsledek?

                                            Červené karty: Filla, u x a