Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    NBuffalo1969 - Profil | Po 8.4.2019 21:23:07

    Čík >> 😂😂😂

      NČík - Profil | Po 8.4.2019 21:20:38

      Buffalo1969 >> Nebyla to záludnost, myslel jsem to vážně.Měl jsem za to, že pýre je honosnější název pro kaši:-) Za ochotu mi pošli číslo účtu a já ti tam pošlu pětku za telefon:-))))

        NJika - Profil | Po 8.4.2019 21:06:14

        Buffalo1969 >>
        S kysaným zelím jsem kapra dělal - https://www.toprecepty.cz/recept/37195-rychvaldsky-​kapr-se-zelim/
        S dýňovým zelím to asi nikdo nezkoušel. Ani si to nedokážu představit.

          NBuffalo1969 - Profil | Po 8.4.2019 21:00:05

          Čík >> jelikož tě zním a myslíš to záludně😎, tak jsem zvedl telefon a zavolal jsem kámošovi co vaří u nás na hoteláču. Podle něj to dělá i ta moje Josefka. Je to prej podle hrubosti vyšlehání. Pyré je jemnější. Do kaše dává máslo a mlíko a do pyré smetanu a mascarpone.
          Ale nejsem kuchař a takhle mi to vysvětlil. 😂🍺👍

            NČík - Profil | Po 8.4.2019 19:15:08

            Buffalo1969 >> Jen tak mimo hru, jaký je rozdíl mezi bramborovým pyré a bramborovou kaší?

              NBuffalo1969 - Profil | Po 8.4.2019 17:15:11

              Jika >> mně zase chutná dýňové zelí, ale k rybě to asi nepůjde..:-D

                NJika - Profil | Po 8.4.2019 13:13:22

                salfi >>
                Když mu chutná. :-)

                  Nsalfi - Profil | Po 8.4.2019 12:54:34

                  Jika >> zrejme bude pyretechnik

                    NJika - Profil | Po 8.4.2019 12:40:16

                    Buffalo1969 >>
                    Možná nějaké zkusím jako přílohu k těm línům.
                    Darďas dělává k rybám dýňové. Taky mu asi ,,jede", dává fota ryb s pyrém často.

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 8.4.2019 12:22:03

                      Jika >> u nás je v oblibě bramborový pyré. Toho bych se užral.

                        NJika - Profil | Po 8.4.2019 11:49:08

                        Buffalo1969 >>
                        U nás i někdy i během roku, když se čeká návštěva. Jinak manželka dělá jednoduchý salát s cibulí.
                        Ten váš recept jí dám, bude změna.

                          NBuffalo1969 - Profil | Po 8.4.2019 11:45:19

                          Jika >> klasickej bramborovej salát s majonézou se u nás dělá jenom na vánoce.😋

                            NJika - Profil | Po 8.4.2019 11:30:26

                            Buffalo1969 >>
                            Tak to se ti zadařilo. :-) Recept na salát od Josefky jsem si stáhl z Gastrorožku.
                            Na ten rybí salát byla droboť z minula. V So poprchávalo, na zahradu to nebylo, tak jsem zajel na štěrkovnu, 2 líni 34 cm. Kapr nebyl. Snad příště.

                              NBuffalo1969 - Profil | Po 8.4.2019 11:24:08

                              Jika >> Já původně ani jít nechtěl, ale nakonec jsem se ukecal a na chvilku zašel.......
                              ......no a pak byla rychlá večeře.😎

                                NJika - Profil | Po 8.4.2019 9:38:11

                                Buffalo1969 >>
                                Dal bych si , dal.......kapřík v trojobalu, bramsalát......
                                Žel, nic většího jsem nechytl, tak jsem se musel spokojit s rybím salátem.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 8.4.2019 9:32:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Včerejší rychlá večeře.😋

                                    NJika - Profil | Po 8.4.2019 9:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Rybí salát z letošních úlovků.

                                      NJovánek - Profil | Čt 4.4.2019 21:15:40

                                      Lauri >> Jo, ten salát pane Laurinec...

                                        NLauri - Profil | Čt 4.4.2019 19:53:02

                                        Jovánek >> myslíte ten salát pane Jovánku?

                                          Nsalfi - Profil | Út 2.4.2019 22:45:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Na velikonoce jedeme s partou do adrspachu, tak jsem udelal 2 flasky karbosu na ochutnavku...

                                            Červené karty: Filla, u x a