Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    Npoky82 - Profil | So 9.3.2019 8:01:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Loveczhory >> Pro velky uspech jsem v patek delal dalsi varku, ale z 1,5 kapra.

      NJika - Profil | Pá 8.3.2019 14:04:46

      Loveczhory >>
      Jsou malé karbanátky velikosti cherry rajčete, tak akorát do pusy.
      Obvykle cca 3 kg cejnů a 1 -1,5 kg laloku- podbradku.
      Máme to po zavaření na hodně dlouho. Nebaví nás dělat pár skleniček, raději větší dávku.

        NLoveczhory - Profil | Pá 8.3.2019 12:58:21

        Jika >> tož to je kolik ryb ?? 450karbenatku? To jsem snad nechytil za celý život panečku,no zkusím tento rok pár kusů zmasit 😂

          NJika - Profil | Pá 8.3.2019 11:50:42

          Loveczhory >>
          :-)))) Taky ti poradím. :-)))) Karbanátky, jak píšeš, již nemáš, dělej jich jako my více, vydrží déle. :-))
          Neber to ve zlém, je to jen takové žertování.:-)
          Děláme pokaždé kolem 450 karbanátků velikosti cherry rajčete a dáváme raději do menších sklenic.
          Ty menší sklenice ,,padnou" na posezení. Ale když je chuť, tak ta 5 l by taky dlouho nevydržela.

            NLoveczhory - Profil | Pá 8.3.2019 8:34:35

            Jika >> to musíš dávat do pořádných 5litrovych 😁

              NJika - Profil | Pá 8.3.2019 7:22:04

              Loveczhory >>
              Já mám poslední dvě skleničky od tatarky. Budu muset k vodě a nachytat.

                Npoky82 - Profil | Čt 7.3.2019 18:55:48

                Loveczhory >> jj děti sežrali víc než půlku kapra. Asi zejtra budu muset jet kilnout dalšího.

                  NLoveczhory - Profil | Čt 7.3.2019 18:38:25

                  Anýzový dědek >>Přesně. Dědeček třeba nedával vůbec česnek jen sůl, bába ta to zase válela v mlíku. Já dávám česnek,chilli skoro taková thajská kuchyně. 😳

                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 7.3.2019 18:33:35

                    Loveczhory >> Jak se říká : 100 lidí 100 chutí :-))

                      NLoveczhory - Profil | Čt 7.3.2019 18:31:50

                      poky82 >> Kurde hned bych si dál...🙄🙄

                        NLoveczhory - Profil | Čt 7.3.2019 18:31:16

                        Anýzový dědek >> česnek mi nevadí,když je kapr z bahna ,tak dávám fest,když je z přehrady pískovny štěrkovny tak jenom trošku...😋😋

                          NLoveczhory - Profil | Čt 7.3.2019 18:30:06

                          Jika >> žádné všechny jsme snědli,odpočítával jsem dny ,a potom to jenom pukalo 😋

                            Npoky82 - Profil | Čt 7.3.2019 18:14:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak dneska chycen a hnedka zpracovan.

                              Nhydrolog - Profil | Čt 7.3.2019 16:02:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Duhasek s kořenovou zeleninou 👍

                                NAnýzový dědek - Profil | Čt 7.3.2019 14:42:47

                                Loveczhory >> s česnekem u ryb opatrně. Opravdu dokáže přebít chuť ryby.
                                Karboše jsem nejedl, bo u nás jím ryby jen já a jsem línej se s tím frcat :-D

                                  NJika - Profil | Čt 7.3.2019 10:57:55

                                  Loveczhory >>
                                  Karboše jsi zavařil? Kolik sklenic ti ještě zůstalo?:-)

                                    NLoveczhory - Profil | St 6.3.2019 21:11:52

                                    Anýzový dědek >> Zkusím. Jinak potiram česnekem,k tomu dávám lžíci mouky lžíci červené papriky nebo čili,a kávovou lžíci kmínu,vše smíchám obalím,a smažím na másle...
                                    Ale poslední dobou jedu karboše v nálevu,ty jsou senzační. 😋😋😋

                                      NAnýzový dědek - Profil | St 6.3.2019 20:13:03

                                      Loveczhory >> Zkus třeba kopr nebo jen kmín .:-)

                                        NDarďas - Profil | Po 4.3.2019 20:04:18

                                        Jediný recept,kdy dávám na rybu česnek,tak je uzení.

                                          Nceczubr - Profil | Po 4.3.2019 20:00:26

                                          Loveczhory >> V tom případě asi nemáš rád ryby,když jejich chuť maskuješ česnekem (:-))))

                                            Červené karty: Filla, u x a