Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    NČík - Profil | Út 14.8.2018 18:20:16

    MAXXSKATER >> Taky bych tipoval, ale prostě nevííííím:-)

      NMAXXSKATER - Profil | Út 14.8.2018 18:18:05

      Čík >> Štice ? :-)

        NČík - Profil | Út 14.8.2018 18:14:21

        Buffalo1969 >> Čemu říkáš Amálka?

          NBuffalo1969 - Profil | Út 14.8.2018 12:44:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jedna Amálka s rozmarýnem 😎

            NLauri - Profil | Út 14.8.2018 9:12:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pár fotek z poslední doby

              NDarďas - Profil | Po 6.8.2018 5:39:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Sumec na grilu a bramborovo-dýňové pyré.Dalo se to.

                NBuffalo1969 - Profil | St 11.7.2018 20:44:08

                Čík >> ty jsem sežral ještě než šla polívka na stůl..:-D

                  NČík - Profil | St 11.7.2018 20:41:20

                  Buffalo1969 >> A co chroustáky z rohlíčků, ty jsou kde :-)

                    NBuffalo1969 - Profil | St 11.7.2018 19:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dlouho jsem nic nevložil, tak dnešní večeře z místního mrskoňa...😎

                      NDarďas - Profil | Út 10.7.2018 20:03:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Test karbošů.mix. kapr-sumec.

                        NJika - Profil | So 7.7.2018 18:06:29

                        JirkaV >>
                        Hodinu, teplota cca 100°C,na druhý den zopakovat.

                          NJirkaV - Profil | So 7.7.2018 8:47:31

                          Jika >> Jak dlouho sterilizuješ a při jaké teplotě

                            NJika - Profil | Pá 6.7.2018 6:15:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Do SZ přišel dotaz jaký nálev používám na rybí karbanátky.
                            Nejčastěji používám nálev podle kamaráda Petra. Zkoušel jsem i jiný nálev, ale tento používám nejčastěji.

                            Petrův nálev
                            3 litry vody
                            1 litr octa
                            12 dkg soli
                            28 dkg cukru
                            36 tabletek sacharinu
                            povařít 5 minut a nechat vychladnout,
                            Nálev máme udělaný podle tohoto množství, nalitý v lahvích a podle potřeby odléváme.

                            Po zavaření karbanátků nálev s vyvařenou šťávou z karbanátků (děláme mix rybí maso - lalok) udělá něco jako rosol, který v chladničce ztuhne.

                              NStomart - Profil | Čt 5.7.2018 21:56:34

                              Darďas: díky, teď jsem zkoušel toho kapra podle receptu od Vaňka, rychlovka a fakt dobré.

                                NJika - Profil | Čt 5.7.2018 21:11:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Karbanátky jsou již ve sklenicích. Zítra dolít nálev,karbanátky něco nasají a pak zavařit.

                                  NJika - Profil | Čt 5.7.2018 21:06:40

                                  Darďas >>
                                  Dík.

                                    NDarďas - Profil | Čt 5.7.2018 20:45:19

                                    Jika >> Nemusíš se strachovat,určitě se něco pro tebe najde.

                                      NDarďas - Profil | Čt 5.7.2018 20:44:21

                                      Stomart >> Máš to pěkné.

                                        NJika - Profil | Čt 5.7.2018 19:49:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Martine, ještě pokračuji. U mě klasika mix. - cejn a lalok (podbradek). 450 kusů.
                                        Dáš ochutnat svoje? Mix kapr - sumec jsem ještě neměl.

                                          Nkubah - Profil | Čt 5.7.2018 19:46:45

                                          Jika >> jasně, hned bych se chytl...

                                            Červené karty: Filla, u x a