Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    NJika - Profil | Čt 5.7.2018 19:45:36

    kubah >>
    Boilies to jsou, ale na rybáře. Berou na to docela slušně. :-)))

      NStomart - Profil | Čt 5.7.2018 19:23:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Taky zase po dlouhé době něco vložím. Burger z lososa s koprovo-hořčicovým dipem a kapří filet s česnekem.

        NDarďas - Profil | Čt 5.7.2018 19:12:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jika >> Ahoj Jiří.Tak jsi mne předběhl,já právě končím.Mix ..kapr-sumec.

          Nkubah - Profil | Čt 5.7.2018 19:05:43

          Jika >> to nejsou boilies? :-(

            NJika - Profil | Čt 5.7.2018 18:13:36

            Právě děláme letošní várku rybích karbanátků.

              Nmarmyš - Profil | Ne 17.6.2018 14:58:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              rybobuch >> Jako děcka jsme je pekli nad ohněm-jen vykuchané. Ta kůže ztvrdne a maso se k ní "přilepí". Takže rozevřít rybu,vytahat pár kostí a oškrabat maso od kůže(nožem,lžičkou...)

                Nrybobuch - Profil | Ne 17.6.2018 14:02:14

                Pánové, nezkoušeli jste péci či grilovat okouna jen vykuchaneho v kůži se šupinami?

                  NJika - Profil | Po 4.6.2018 5:22:44

                  Buffalo1969 >>
                  Flákám se na zahrádce, manželka mě tam používá jako levnou pracovní sílu :-)), pokud se povede zmizet prchám s pruty na štěrkovnu. A v práci.....kolega odchází......předávačky práce, dohady kdo co převezme po něm.......nenudím se. Již se skoro vše srovnalo, zase bude klid a více času.

                    NJika - Profil | Po 4.6.2018 5:11:23

                    Darďas >>
                    Dám vědět co jsem z ouklejí nakonec vyrobil.

                      NJika - Profil | Po 4.6.2018 5:09:49

                      Leďáček >>
                      Slina na tu tečku po práci? Tu jsem taky chyt. :-)))))

                        N1975 - Profil | Ne 3.6.2018 20:50:22

                        Jika >> nadhera

                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.6.2018 20:28:11

                          Jika >> kdepak se flákal Jiřine?..:-)

                            NDarďas - Profil | Ne 3.6.2018 20:21:50

                            Jika >> Povedené.Dej pak info,jak chutnají ty oukleje.

                              NLeďáček - Profil | Ne 3.6.2018 20:14:58

                              Jika >> Pěkná práce - úplně mi naskočila slina !!!

                                NJika - Profil | Ne 3.6.2018 17:48:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vyuzené, zpracované, ještě 2 x zavařit. Ouklejky - pokus o něco, jako uzené šproty. Zatím na ně není čas, tak šly do sklenice. A poslední foto...tečka po práci...vlastně pár teček :-))))

                                  NFlying trout - Profil | Po 28.5.2018 10:02:22

                                  Smutek >> díky, to tomu sedne

                                    NSmutek - Profil | Po 28.5.2018 6:20:13

                                    hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 27.5.2018 20:47:05 >> čau,dal jsem,sůl,pepř,kmín,česnek,sladkou papriku a citronovou šťávu.

                                      NFlying trout - Profil | Ne 27.5.2018 20:47:05

                                      Smutek >> jak prosim tě ochucuješ toho kapra na gril?

                                        NSmutek - Profil | Ne 27.5.2018 15:38:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Taky jsem měl kapra, na grilu,žampiony s tvarglem a nivou,paprika s balkánem,
                                        hóódněmocdobré.)

                                          NDarďas - Profil | Ne 27.5.2018 12:22:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Dnes klasika.Kapr a salát.

                                            Červené karty: Filla, u x a