Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NČík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    NBuffalo1969 - Profil | Út 22.5.2018 20:27:14

    Viktorin >> že jsi to nepřipravoval????....nevadí, hlavně že ti to chutnalo ..:-)

      NViktorin - Profil | Út 22.5.2018 19:58:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Napadlo mne to vyfotit až jsem to rozrýpal. Grilovaný úhoř na kari koření přivezené ze Srí Lanky, rukolový salát s ředkvičkou a mozarelou, dip s šalotkovou natí a nevím co, protože to kuchtila moje. Já jsem lovec a konzument, nikoliv kuchař.

        NBuffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 21:16:20

        Vláďa150 >> v pohodě......až upečeš nějakó fišlu, tak šup sem s ní....-)

          NVláďa150 - Profil | Ne 20.5.2018 21:14:24

          Buffalo1969 >> Tak teď se velmi omlouvám... spletl jsem si skupinu s: gastronomický kroužek pro lopaty a nemehla.... omlouvám se, spletl jsem se

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 21:00:26

            Vláďa150 >> tady se dávají recepty z rybvčetně fotodokumentace. Máš to napsaný v zadání. Nikdo tě nevyhazuje a nikdo nikoho nevyhazuje. Pokud si myslíš, že střelenej srnec je ryba......OK.

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 20:25:44

              Vláďa150 >> zdarec, tohle se bohužel nepatří. Takže zápis bude skyrt.
              Myslivosti nefandím a nikdy jsem ji nepochopil, ale to s tím nesouvisí.

                NJika - Profil | Čt 17.5.2018 10:50:18

                Darďas >>
                I ty máš plus. Z pečených ryb podobnou pomazánku dělám, z uzených dělám jiné pomazánky.
                Zkusím podle tebe. Ještě mám skleničku uzených ryb z minula. Stejná várka, co jsi ochutnal.

                  NDarďas - Profil | Čt 17.5.2018 10:28:38

                  Jika >> Máš plusové body.Bylo to hodně povedené.

                    NJika - Profil | Čt 17.5.2018 7:35:50

                    Darďas >>
                    Martine, byl to uzený kapr cca 3 díly a 1 díl uzeného tostoje. Poměr asi 2-3 díly na 1 díl. Přesně to neměřím. Někdy dělám směs uzených ryb.
                    Recept jsem před léty dal na Toprecepty, ale byl jen na uzení a konzervování kapra - https://www.toprecepty.cz/recept/28876-uzeni-ryb-a-​konzervovani-uzenych-ryb-zavarovanim/

                      NBuffalo1969 - Profil | St 16.5.2018 19:10:31

                      Darďas >> jj...:-)

                        NDarďas - Profil | St 16.5.2018 19:09:57

                        Buffalo1969 >> Počkáme až se tady objeví a řekne ,co to bylo.

                          NBuffalo1969 - Profil | St 16.5.2018 19:07:43

                          Darďas >> že by šlo udělat takový fajnový jídlo z postoloprta????...to čumím...:-O

                            NDarďas - Profil | St 16.5.2018 19:02:34

                            Buffalo1969 >> Dík.Bylo to velmi dobré.Hlavní podíl, má kolega - jika.Ta ryba byla parádní,asi to byl tolstoj,ale nejsem si jistý.

                              NBuffalo1969 - Profil | St 16.5.2018 18:58:22

                              Darďas >> hnéééd bych se zakousnul....paráda.

                                NDarďas - Profil | St 16.5.2018 18:41:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnes nic složitého ,ale chuťově výborného.Topinka s uzenou rybou.Ani nevím,co to byl za druh. (rybu daroval kolega ..jika)Dík jiří.

                                  NDarďas - Profil | Ne 13.5.2018 10:51:53

                                  ŠUKI >> Ten byl neskutečně mrštný.:-)) A navíc ...nic kapitálního.Když úhoře,tak 75+.

                                    NFlying trout - Profil | So 12.5.2018 21:34:22

                                    Buffalo1969 >> já ho roky neměl rád, ale poslední 2 roky jsem si ho oblíbil.

                                      NBuffalo1969 - Profil | So 12.5.2018 21:23:47

                                      Darďas >> málo teho času......zlenivěl jsem u fídru..:-)))

                                        NŠUKI - Profil | So 12.5.2018 21:20:59

                                        Darďas >> Mlžíš a co ten v rybím přechodu??😀😀😀

                                          NDarďas - Profil | So 12.5.2018 21:02:43

                                          Buffalo1969 >> To jsme na tom stejně.Jedno je ale jasné,když nechodíš,tak nemáš.

                                            Červené karty: Filla, u x a