Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBulda 64 - Profil | Čt 18.6.2026 8:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jeden přerostlej z tůně na mouchu .. vykoupán v másle, vyplněn libečkem.. 😋

    NŠUKI - Profil | Po 4.9.2017 21:51:21

    Jika >> Tak skus z uzené jakékoliv ryby kterou obereš, dáš do sklenek a troškou olejem zaleješ pomazánku ...dal nám to zkusit nějaký Pán Procházka z Brna (porybný)když jsme několik roků po sobě "pařili" na chatě vedle pensiónu Dyje na Vranově nemělo to chybu a ten Pán byl Pán s velkým P!!! Nevím jestli ještě žije ale jeho rady na uzení nemají do dnes chybu !!!!

      NJika - Profil | Po 4.9.2017 19:44:39

      ŠUKI >>
      Oukleje jsem zatím jen udil a pak zavařil jako uzenou rybu do skleniček.
      Něco podobného jak děláš ty, jsem zkoušel kdysi dávno.
      Pak již jen dlouhý čas dělal nakládané karbanátky a salát z cejnů. Již se to přejídá, chce to změnu.
      Dík za inspiraci.

        NŠUKI - Profil | Po 4.9.2017 16:36:50

        Jika >> Jde to a ji z obyčejných ouklejí které necháš v celku a dáš je na stojato do skleniček.

          NJika - Profil | Po 4.9.2017 16:32:47

          ŠUKI >>
          Paráda. Máš to nádherný.Píšeš na spravení.......ale tak moc to špatné se mnou nebylo. :-)))
          Ale dal bych si kyselé rybičky a nemuselo by to být jen na spravení, může to být jen tak na chuť.

            NŠUKI - Profil | Po 4.9.2017 15:20:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jika >> Tak si musíš vytvořit něco na spravení jak já dneska:-)) Foto pěkně po pořádku !

              NJika - Profil | Ne 3.9.2017 14:59:40

              marmyš >>
              Kdybych se stavil a tu slivovici spolu vypili, tak bych se dnes držel za palu a sténal asi takhle.....to včera bylo, jen si dej, však tě to nezabije. Kdybys mě dneska zabil, tak mi je lepší.....
              Nějaké štamprle u rodiny bylo, stačilo. Snad někdy jindy. Zásoby mám. :-))

                Nmarmyš - Profil | Ne 3.9.2017 12:57:22

                Čík >> Strouhanku i mouku na ubrouskách,vajíčko v hlubokém talířku. To vše na rozevřených novinách.

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 12:53:14

                  ladan1303 >> párátka nežeru...-))))

                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 12:52:37

                    Čík >> to je na zvyku. Dělala to tak i moje babička. ..:-)

                      Ntuzemak - Profil | Ne 3.9.2017 12:27:09

                      ladan1303 >> jj to je cele Fáclaf.😃😃😃😃

                        Nladan1303 - Profil | Ne 3.9.2017 12:23:24

                        tuzemak >> je měkej

                          Nladan1303 - Profil | Ne 3.9.2017 12:22:42

                          Buffalo1969 >> taky mám nejradši smaženého

                            NČík - Profil | Ne 3.9.2017 12:11:58

                            Buffalo1969 >> Ono kdyby dal tu mouku a strouhanku do misek jako máš vejce, tak máš o hodně bordelu méně:-)

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 11:51:52

                              ladan1303 >> já jsem příznivcem smaženýho kapra..:-)))

                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 11:48:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Když snažím, tak je všude bordel, ale u kuchání ne.......zajímavý😂

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 3.9.2017 11:43:18

                                  ladan1303 >> ten nám zase vypucuje gágory.😅😅😅

                                    Nmarmyš - Profil | Ne 3.9.2017 11:41:52

                                    Čík >> Můj nejčastější úlovek.

                                      NČík - Profil | Ne 3.9.2017 11:39:36

                                      marmyš >> Okouny bych nevyměnil ani za pivo:-)))

                                        Nladan1303 - Profil | Ne 3.9.2017 11:38:56

                                        Buffalo1969 >> nejsem ani příznivec dlouhého zamražení

                                          Nladan1303 - Profil | Ne 3.9.2017 11:37:36

                                          tuzemak >> i se stolem

                                            Červené karty: Filla, u x a