Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBulda 64 - Profil | Čt 18.6.2026 8:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jeden přerostlej z tůně na mouchu .. vykoupán v másle, vyplněn libečkem.. 😋

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 11:36:27

    ladan1303 >> jasný......nejsem rozmlsanej.😎

      Ntuzemak - Profil | Ne 3.9.2017 11:36:16

      ladan1303 >> i to uměly prkynko zožere.😃😃😃

        Nladan1303 - Profil | Ne 3.9.2017 11:34:03

        Buffalo1969 >> ty to jíš s kůží?

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 11:31:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jedná online reportáž.......

            Nmarmyš - Profil | Ne 3.9.2017 11:26:18

            Čík >> Je potřeba se chovat ekonomicky. Právě si ohřívám plněnou papriku,kterou jsem dostal za sáček vykuchaných okounů:-)

              Nladan1303 - Profil | Ne 3.9.2017 11:18:21

              Čík >> nikoho nepřemlouvej a sněz to sám.

                NČík - Profil | Ne 3.9.2017 11:15:19

                marmyš >>Ortodoxní pouštěč rozhodně nejsem, ale v mrazáku musí být místo i na jiný maso než je rybí. U nás doma ryby jím jenom já, holky si dají tak 3-4x za rok a to je musím ještě přemlouvat.

                  Nmarmyš - Profil | Ne 3.9.2017 11:10:19

                  Čík >> Proč by se nemohlo? Snad nejsi pouštěč? :-)

                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 11:09:41

                    Čík >> no já jedu 15.září taky na výtěžnost. Na dírky už nechodím, páč už jsem v lednu plaval. To je sport pro odvážný a lehčí postavy..:o)

                      NČík - Profil | Ne 3.9.2017 11:01:03

                      Buffalo1969 >> Já se sice tady do tebe trochu navážím, ale v mrazáku mám taky jednom jednoho kouska. Nicméně je ještě čas, koncem září jedu na kaprodrom určený k těžbě ryby domácí, takže do mrazáku něco bude. Pak v zimě něco na dírách a je vystaráno. Zase se to s tím množstvím nesmí moc přehánět:-)))

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 10:56:51

                        Čík >> nazdar Míro..:-)
                        Tak nějak chyběl dlouho čas a za poslední dvě docházky přišli jenom kalibrovaní cejni 20 cm.

                          NČík - Profil | Ne 3.9.2017 10:51:54

                          Buffalo1969 >> Sezóna v plném proudu a ty máš vybílenej mrazák?

                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 10:50:18

                            marmyš >> já mam dneska k obědu letní bramborovej salát a smaženýho kapra.....posledního z mražáku. Už nastává krize.

                              Nmarmyš - Profil | Ne 3.9.2017 10:07:27

                              Buffalo1969 >> Já zas musel z toho bůčku přesedlat na něco lehčího.

                                Nmarmyš - Profil | Ne 3.9.2017 10:05:56

                                Jika >> Že ses nestavil,mohli jsme ji společně vypít:-) Já už do sebe liji burčák.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 9:07:11

                                  marmyš >> To není špatnej nápad.....včera bylo kuře z KFC, tak dneska bude asi nějaký mletý maso.

                                    NJika - Profil | Ne 3.9.2017 8:45:50

                                    marmyš >>
                                    To je recept z archívu.
                                    Manželka je v práci, tak včera navařila i na dnešek.Dnes nemusím vařit.
                                    Já byl včera na Jižní Moravě u rodiny, vzal naložené rybí karbanátky na ochutnání, zpět jsem vezl Rybářský tekutý svetr = slivovici. Potřebné, počasí je na draka a prevence je nutná. :-)

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 3.9.2017 8:35:15

                                      Jika >> Já vytáhl z mrazáku plněné papriky,mám to bez práce a potřebuji v něm místo na ryby:-)

                                        NJika - Profil | Ne 3.9.2017 8:33:06

                                        Buffalo1969 >>
                                        Se omlouvám, pokud dělám chutě.
                                        Já jsem, prosím, rozežraný. :-))

                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.9.2017 8:30:31

                                          Jika >> kua pěkně nás tu zásobuješ výrobkama a dokonce i s receptem......hmmm

                                          Pán umí..:)

                                            Červené karty: Filla, u x a