Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NPetrstaif - Profil | So 5.12.2015 16:03:35

Zimni vyjizďka kolem přehrady na zrenovovaném Favorit Speeder CX 😁

    Nmaro - Profil | Ne 29.11.2015 19:28:26

    ZN >> Vraj je to super na tvrdý až zľadovatelý sneh, nejazdil som. Skúšal si niekedy na snehu fat bike?

      NZN - Profil | Ne 29.11.2015 19:00:30

      maro >>
      ne, jezdím galusky. Ale na zimu dám druhé výplety(karmonových je mi přece jen trochu líto), kde mám bezduše, tak bych to mohl vyzkoušet.

        Nmaro - Profil | Ne 29.11.2015 18:34:21

        ZN >> Ice spikery máš?

          NZN - Profil | Ne 29.11.2015 18:20:15

          už je to takové na hraně, ale fajn. Dobré oblečení dělá divy a hlava je potřeba vypláchnou i v zimě.

            NRici - Profil | Út 17.11.2015 12:42:01

            pfly >> jo a budou tam jezdit holky na kolečkových bruslích. Alespoň se bude na co dívat.

              Npfly - Profil | Út 17.11.2015 10:02:00

              ZN >> Tak tohle mi hlava moc nebere...Ale koneckonců jsem viděl už šílenejší věci...Příští rok se tam budeš prodírat mezi zástupy turistů ;-)

                NMarcel - Profil | Ne 15.11.2015 11:59:52

                Tématický kalendář :)
                http://www.sexy-cycling.ch/english-1/

                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 14.11.2015 23:30:11

                  ZN >> ten stroj musel vynalézt někdo, kdo ho měl děsně malýho :-)

                    NZN - Profil | So 14.11.2015 23:12:05

                    Jaštěp >>
                    jak vidíš, tak ne.

                      NJaštěp - Profil | So 14.11.2015 23:10:29

                      ZN >> Si děláš srandu,ne?

                        Nmaro - Profil | So 14.11.2015 20:59:57

                        ZN >> V Kanade tiež stavajú cyklotraily a singláče pomocou minibagrov v lese, čo sa ti nepáči??? :-)))

                          NPike - Profil | So 14.11.2015 20:54:28

                          ZN >> budeš tam mít pěknou asfaltku, ty cyklistický neznabohu.

                            NZN - Profil | So 14.11.2015 20:48:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            krásný švih by to byl, kdybych po 10 km nedojel na mou oblíbenou hřebenovku. Krásná, kamenitá, lesní cesta, spíše chodník. Nějaká inteligentní hlava rozhodla, že je moc hrbolatá a kamenitá. Tak planýrují, bagrují, rovnají, rozbijí šutry. Cesta z Hostýna na Klapinov je nenávratně v prdeli. Naprosto neskutečná věc, za kterou by měl někdo dostat 5 let natvrdo.

                              NMarcel - Profil | Po 9.11.2015 15:32:07

                              maro >> rapkání ZN miluje, pokud kolo nerapká, ani nezaklapne pedály... :)

                                Nmaro - Profil | Ne 8.11.2015 22:30:28

                                Pike >> Myslíš že aj rapká počas jazdy?

                                  NPike - Profil | Ne 8.11.2015 22:23:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ZN >> když se dívám na tu sedlovku, tak mne hned napadlo: "Kde jsou moje blatníky! "

                                    NZN - Profil | Ne 8.11.2015 19:34:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    dal jsem dnes silnici. Je docela možné, že letos naposled. To počasí není normální, už aby se začalo lyžovat.

                                      NRici - Profil | Út 3.11.2015 11:39:38

                                      Já dal taky v sobotu menší výjezd. Byl kratší, ale za to intenzivnější. Mít, kudy nejezdím s paní.

                                        NMarcel - Profil | Út 3.11.2015 10:11:43

                                        Prý s tím jezdí pravidelně... moc jsem mu nevěřil :)