Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Fugas - Profil | Po 21.12.2015 12:41:15

ZN >> mám to stejně, jen s tím rozdílem že mi první promrznou prsty na nohou i když mám silné neoprénové návleky. Ruce mám kupodivu furt v teple, používám rukavice co mám na běžky. Letošní zima zatím cyklistovi přeje, jezdím až na vyjímky každý den do práce a zpět, je to dohromady jen asi 26 km(terénem), ale díky bohu za to! Ale já jsem magor, mám zimu rád:-)

    Gigi1893 - Profil | Po 21.12.2015 12:27:42

    Ok,díky , myslel jsem si podle toho drapáku že to asi nebude nejvhodnější plášt...ale cena dobrá :-)) i když ona má do teď na kole nějaké základní Kendy tak nevim jestli i tenhle Michelin by nebyl rychlejší :-)))

    http://www.decathlon.cz/sada-2-plastu-hk-michelin-w​ild-grip-r-2-x-210-id_8242725.html#

      černásmrt - Profil | Po 21.12.2015 12:06:32

      Gigi1893 >> Tohle je speciál do bláta, přesnej opak toho co tvá paní jezdí, bude se s tím zbytečně dřít.Volil bych něco takového:
      http://www.maxxis.com/catalog/tire-482-pace

        maro - Profil | Ne 20.12.2015 22:21:58

        Gigi1893 >> Na povrchy ktoré spomínaš by som volil skôr hustejšiu vzorku, hoci a nejaký semislick, tento je špeciálne na bahnité XC trasy podľa popisu. Ale poslúži vpohode, ak tvoja pani nepreteká ...

          Gigi1893 - Profil | Ne 20.12.2015 20:51:34

          Dokázal by někdo poradit....našel jsem tyhle pláště za super cenu a chci je koupit svoji pani , jezdí opravdu jen silnice,zpevněné cesty,lehkej terén...podle vzorku , pojede to podle vás dobře ??

            maro - Profil | Ne 20.12.2015 19:14:50

            Marcel >> Mňa limitujú nohy v tretrách, chcelo by to špeci zimné obutie, okolo nuly už neviem vydržať dlhšiu trasu. Inak jedine membránové veci, aj rukavice, neoprén mi nepomáha, skôr naopak ...

              Marcel - Profil | Ne 20.12.2015 17:18:27

              ZN >> byl jsem v cca 6-8st. a už to pro mně byla hrana. Na kole bych měl kromě smrtelné zimy :), což je nepřekonatelné, problém i s tím, že mi slzí oči brýle nebrýle. Zima není pro mně, těším se na duben...

                ZN - Profil | Ne 20.12.2015 16:43:56

                Royale with Cheese 3 >>
                mám je, nepomáhá. Nejlepší co mám, jsou starý sjezdařský rukavice Reusche s GoreTexem. Ale i to za moc nestojí.

                  Royale with Cheese 3 - Profil | Ne 20.12.2015 16:37:19

                  ZN >> pokud jen na ruce, kup si neoprenový RYBÁŘSKÝ rukavice. Ty co se používaj na vláčku. Odjezdil jsem s nima všechny zimy, dokud jsem cyklil.

                  EDIT: nebo něco z tohodle - mě napadlo teď http://www.agama-diving.cz/rukavice/

                    ZN - Profil | Ne 20.12.2015 16:32:30

                    Marcel >>
                    4 stupně? Ideální. Člověk se tak nepotí, není to ani na softshellku:-)
                    Jezdím do -3-5-ti. Pak to už nedávám na ruce.
                    PS: jak se stavíš, tak se po něčem teplejším podíváme. Aspoň mi ubude věcí ve skříni :-)

                      Rici - Profil | Ne 20.12.2015 16:18:29

                      Marcel >> včera bylo tedy podstatně líp, ale já byl v pondělí na operaci s kolenem a to je ještě brzo. Snad budu moct příští týden alespoň na asfalt.

                        Marcel - Profil | Ne 20.12.2015 15:52:02

                        Rici >> tady by to šlo, kdybych byl cyklokrosař :)
                        Nádherně, ale 4st. je na můj vkus hodně málo...

                          Rici - Profil | Ne 20.12.2015 10:53:49

                          Jak já bych se jel projet! Hergot.

                            Šplíchy - Profil | Ne 13.12.2015 12:47:52

                            Dobry den. Mozna to sem nepatri, ale nevlastni někdo z vas koloběžku Yedoo City? Nebo nejakou podobnou. Potrevuju poradit s montazi :-( Dekuju Martin

                              maro - Profil | Pá 11.12.2015 12:45:01

                              Bambus... T.maniak >> Dobrý výber, nech slúži ... :-)

                                Bambus... T.maniak - Profil | Pá 11.12.2015 12:43:18

                                maro >> jojo :-)

                                  maro - Profil | Čt 10.12.2015 22:38:02

                                  Bambus... T.maniak >> To je Scalpel?

                                    Bambus... T.maniak - Profil | Čt 10.12.2015 12:53:17

                                    ZN >> no jasne :-) 👌🏿👌🏿👌ӿ​99; top bike

                                      ZN - Profil | Čt 10.12.2015 12:44:09

                                      Bambus... T.maniak >>
                                      ááá kolega Canóňák :-)

                                        Bambus... T.maniak - Profil | Čt 10.12.2015 12:32:26

                                        Tak i ja něco málo přidám :)