Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Jaštěp - Profil | Po 2.11.2015 20:52:18

ZN >> Sem si všíml,že máme stejnej rajón :-)

    Marcel - Profil | Po 2.11.2015 12:24:49

    ZN >> Klapinov? Mám jasno co bude v sobotu na jídlo :)

      Maxwell - Profil | Po 2.11.2015 8:32:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Počasí snad nikoho nenechalo doma, tak jsme jeli s menší změnou zase po našem okolí...ženě jsem koupil nový vobutí, stěžovala si na Maxiss Larsen TT, že jí to podkluzuje...teď je spokojená...:-)

        ZN - Profil | Ne 1.11.2015 23:00:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jaštěp >>
        stejné kopečky, stejné cesty :-)

          Jaštěp - Profil | Ne 1.11.2015 22:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tož sem taky dal v sobotu přednost kolu před rybama.Hostýn Tesák Kelčák-počasí parádní,snad to ještě nějakej týden vydrží...

            ZN - Profil | Čt 29.10.2015 20:02:10

            Marcel >>
            :-))

              Marcel - Profil | Čt 29.10.2015 12:20:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ZN >> věděl jsem, že v Belgii a Holandsku se jezdí na kolech, ale toto...

                Rici - Profil | Čt 29.10.2015 10:04:13

                Já se chystám v sobotu. Paní bude prý a tak mám celý den pro sebe.

                  Rici - Profil | Čt 29.10.2015 10:03:04

                  ZN >> to jsou ty nášlapy 😉

                    ZN - Profil | St 28.10.2015 18:56:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    v tuto dobu a v takovémto počasí jsou ty švihy nádherné. Jenom musí člověk dávat pozor, protože nejde vidět pod kola a chvílemi je to o držku. Dnes jsem lehnul 2x :-)

                      Pellets - Profil | St 28.10.2015 9:54:33

                      Hledal jsem něco z rybařiny a narazil jsem na tohle,nádhera:-)
                      http://sport.bazos.cz/inzerat/52157915/Bambusove-le​hokolo.php

                        Maxwell - Profil | Út 27.10.2015 15:04:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Předtím jsme jeli kolem Lipna

                          Maxwell - Profil | Út 27.10.2015 15:00:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ani jsem o této otázce nevěděl...stále jezdíme..v neděli s moji polovičkou po mém okolí....nakonec to bylo skoro pade a návrat až za tmy:-)

                            Marcel - Profil | Po 19.10.2015 9:09:18

                            ZN >> Taky jsem byl, už mi byla docela zima... ale paráda.

                              ZN - Profil | Ne 18.10.2015 18:44:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              včera i dnes prostě paráda. Včera mlha, ale super, dnes ke všemu počasí jak ze žurnálu. Miluju tyto podzimní vyjížďky:-)

                                pfly - Profil | Po 12.10.2015 21:59:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                O víkendu jsem měl společenské povinnosti v Hejnicích a nedaleký Smrk byl docela výzva.No po těch kalbách to byl v neděli očistec,nahoře vichr a zima jak v morně.Ale na druhou stranu jsem alspoň spálil všechen zbytkáč :))

                                  maro - Profil | Pá 9.10.2015 21:18:03

                                  ZN >> Predstavec od VW?

                                    ZN - Profil | St 7.10.2015 20:49:42

                                    možná to tam dám až v zimě, uvidím.

                                    Jo, jsem na takovéto věci pitomec, i když ho mám za peníze, za který mají ostatní lepší koloběžku:-)

                                      Marcel - Profil | St 7.10.2015 20:36:58

                                      ZN >> no ještě abys ho neměl, to by bylo divné...
                                      :)

                                        maro - Profil | St 7.10.2015 20:36:54

                                        ZN >> Tak držím palce ... :-)