Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NZN - Profil | St 7.10.2015 20:35:41

maro >>
ten na svolání:-)

    Nmaro - Profil | St 7.10.2015 20:33:54

    ZN >> Aký máš predstavec na svojom "mrzáčikovi"? Práve čítam o zvolávačke pre Cannondale s predstavcom OPI ...

      NFugas - Profil | Út 6.10.2015 8:04:06

      Sobotní kontrola Orlíku bez prutů. Jen jsem si vyfotil místa kde chytám, třeba se to bude hodit. Nakonec z toho bylo prosluněných 80km:-).

        NMarcel - Profil | Po 5.10.2015 18:20:43

        ZN >> tak moc jsem se nesekl...

        edit: jo a navíc mě PŘEDBĚHLA!!! holka :))

          NRici - Profil | Po 5.10.2015 9:21:05

          Já vám závidím. Taky jsem se těšil o víkendu na kolo,ale po návratu ze Slovenska se mě už týden drží nějaká potvora na přůduškách a ne a ne se ji zbavit.

            NMarcel - Profil | Po 5.10.2015 8:11:58

            ZN >> fénix v akci! Tepeš parádně, já jsem se pod 165 nedostal, si myslím :)

              NZN - Profil | Ne 4.10.2015 20:32:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Marcel >>
              pěkné, HC-čko :-)
              Taky jsem si dnes trošku hrábnul. S plným břichem a na silničce se to jelo blbě:-)

                NMarcel - Profil | Ne 4.10.2015 16:40:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Prý poslední teplejší dny, tak jsem se byl projet trochu výše než obvykle...
                Jinak To sucho je evidentní úplně všude :((

                  Nmaro - Profil | Ne 27.9.2015 21:33:28

                  Marcel >> Myslím že aj ja budem mať po tom špurte svalovku ... strašne sa teším ... :-)))

                    NMarcel - Profil | Ne 27.9.2015 21:26:24

                    Tak Sagan, přál jsem to našim :)

                      NMarcel - Profil | Čt 24.9.2015 21:37:34

                      ZN >> hmm, tak to je paráda a velmi rozumné :)

                        NZN - Profil | Čt 24.9.2015 20:58:46

                        Marcel >>
                        půjdu do Garminu Fenix. Rodina se poskládá k Vánocům, narozkám, svátku. Zbytek doplatím. Je to lepší, jak by mi dávali nepotřebný blbosti :-)

                          NMarcel - Profil | Čt 24.9.2015 20:08:25

                          Jinak dnes končí registrace pro jednoměsíční testování full verze Stravy (www.strava.com), kdo teda hledá tracker...

                            NMarcel - Profil | St 23.9.2015 14:05:19

                            Rici >> super, na to, že hlavně bruslí je fakt dobrá.

                              NRici - Profil | St 23.9.2015 9:41:29

                              Marcel >> no tak to dala a jede na olympiádu. Šikovná!

                                NMarcel - Profil | Út 22.9.2015 21:18:12

                                Ty ženské do toho solidně šlapou, jsem zvědavý jak zajede Sáblíková...

                                  NRici - Profil | Út 22.9.2015 9:27:57

                                  A víkendový pohyb po Brdech s nezbytnou zastávkou v Dobřív. Pan Liška by nad vodním stavem potoka za plakal.

                                    NRici - Profil | Út 22.9.2015 9:24:07

                                    Čtvrteční vyjížďka s vrchařskou prémií od Berounky na Cukrák.

                                      Nrozbora - Profil | Ne 20.9.2015 9:26:11



                                      Ešte dobre že udice fungujú :-)

                                        NZN - Profil | Ne 20.9.2015 8:49:18

                                        maro >>
                                        na bajku, po asfaltu se tam nedá