Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

CarpHouser - Profil | Út 20.1.2015 11:07:04

Marcel >> Jo tak dokonce, už vím i přesný název, díky :o)
Kámoška, že prý jo, že prý příjemný svezení, ale nevěřím tomu, že se na tom člověk při šlapání nenadře :o) Hrozný balóny ...
http://www.mtb-mag.com/wp-content/uploads/2014/09/0​44-750x502.jpg

    CarpHouser - Profil | Út 20.1.2015 11:03:49

    maro >> Ne, ale kámoška, že prý je to příjemný svezení, i jako na tvrdým povrchu, ale nevím jestli se na tom jeden nenadře. Přeci jenom pláště jak z motorky :o))

      Marcel - Profil | Út 20.1.2015 10:31:33

      Přemas >> CarpHouser - 20.1.2015 9:57:54 >> viděl jsem to i v létě, FAT BIKE Prý je na tom moc pohodlné ježdění.

        maro - Profil | Út 20.1.2015 10:02:13

        Přemas >> CarpHouser - 20.1.2015 9:57:54 >> Už si na tom jazdil?

          CarpHouser - Profil | Út 20.1.2015 9:57:54

          Rici >> Byl jsem taky, ale dával jsem si v klidu na crossu asfalt :o)

          Jinak co lidi ještě nevymyslí za blbosti :o) "snowbike"... http://goo.gl/nE4unN
          http://www.kolopro.cz/dobrodruh-pavel-richtr-jemuz-​ucarovaly-snowbiky.htm

            maro - Profil | Út 20.1.2015 9:17:50

            Rici >> U nás sú ešte stále traily namrznuté, zase si dám potupne spinning ... :-)

              Rici - Profil | Út 20.1.2015 7:10:51

              V neděli jsem opet vyjel na kratší projizdku. To blato mi pozitek trochu kazí, ale co se da dělat:-)

                Rici - Profil | Po 29.12.2014 16:08:34

                Vesy1 >> Čus, toten bike co jsi tady nabízel už asi nemáš, co? Kdyby náhodou ano, tak bych měl kupce.

                  Pepé - Vsetín - Profil | So 27.12.2014 1:31:24

                  vytáhl jsem silničku a zajel si poeticky na půlnoční mši svatou. Žádná auta, suchá cesta... byla to paráda!

                    maro - Profil | Pá 26.12.2014 23:30:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes diétny 20km výjazd po chorobe a troch týždňoch bez bicykla, len také rozkmihanie nôh a rozdýchanie, stihol som to tesne pred príchodom studeného frontu so snežením. V lesoch u nás celkom príjemne a málo blata, ale skoro jarné počasie z predchádzajúcich dvoch dní je ta tam.

                    24.12. sme boli na prechádzke s polovičkou, narátali sme za chvíľku 7 kanondejlov v lese, no hotový zraz "vojnových veteránov", myslel som na ZN ... :-)

                      Royale with Cheese 3 - Profil | Út 23.12.2014 15:22:24

                      ZN >> tak to je potom jiná. Pokud je to tam možný použít jako dopravní prostředek do míst, kam je problém dojít, je to jiná motivační level.

                        CarpHouser - Profil | Út 23.12.2014 15:09:13

                        ZN >> No, jen bych se tam bál někam vyjet, to jestli bych se ještě stihl do večera vrátit do základního tábora :o))

                          ZN - Profil | Út 23.12.2014 14:15:33

                          Royale with Cheese 3 >>
                          tady by to nehrozilo. Na tom biku bych se dostal do míst, kde jde jen dojíttřeba po dvou hodinách. Cestičky a pěšiny tam nějaké jsou, autm se tam dostat nejde.
                          Krom toho, jen se tak třeba obden na dvě hoďky et projet do míst, kde řeka není, ale krásně jo.

                            Pepé - Vsetín - Profil | Út 23.12.2014 14:08:48

                            Rici >> FUJ! bych si dos ral tráky...

                              Royale with Cheese 3 - Profil | Út 23.12.2014 14:01:51

                              ZN >> jednou jsem ho táhl s sebou na ryby do Rakouska. Pak se týden kolo válelo v dodávce....

                                ZN - Profil | Út 23.12.2014 13:56:11

                                Rici >> RwCh"
                                letos tu myšlenku sebou to kolo do SWE vzít mám. Tam nahoře je to na to bikování jako stvořený.

                                  Rici - Profil | Út 23.12.2014 13:43:03

                                  Royale with Cheese 3 >> bike fishing provozuju obcas na chalupě. Pochytam na potoce a ještě si pak dam pivko.
                                  Ale není to jako úplně ono;-)

                                    Rici - Profil | Út 23.12.2014 13:37:17

                                    Royale with Cheese 3 >> A tady ještě jedno. Biker s motivačním doplňkem.http://player.extreme.com/FCPlayer.swf?id=dj0xMDQwM​DEwJmM9MTAwMDAwNg&autostart=1&player_id=extreme

                                      Royale with Cheese 3 - Profil | Út 23.12.2014 9:23:09

                                      Rici >> bikeflyfishing je rozpracovanej koncept. Bohužel, snad kromě Skandinávie nedává v Evroopě valnej smysl.
                                      Můžem to někdy prubnout v Laponsku :-)

                                        černásmrt - Profil | Po 22.12.2014 22:31:58

                                        ZN >> Objednán F29 3 carbon, budu brzo taky brzo "jednonohej" :)