Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NRici - Profil | Po 22.12.2014 22:14:45

O víkendu zkusím kousek vyrazit i když rika pořád bolí. Nekdy bych si ovšem dal něco podobného:http://m.pinkbike.com/news/forgotten-trail-of-the-u​intas-porter-provo-bros-video-2014.html

    NBalzer - Profil | Ne 21.12.2014 18:09:42

    Přemas >> CarpHouser - 21.12.2014 17:45:01 >> Je to oveľa pevnejšie vo všetkých smeroch ako klasická vidlica. A ako to tu kolega spomínal predo mnou, je to len zvyk. Toto ma "kanón" dotiahnuté do detailu.

      NZN - Profil | Ne 21.12.2014 18:07:12

      Přemas >> CarpHouser - 21.12.2014 17:45:01 >>
      já byl ohledně Leftyny strašně dlouho konzerva. Snad od doby, kdy jsem ji poprvé viděl a jezdila na ní jedna kolegyně od dcery. Pak jsem měl možnost se na tom Canonndejlu povozit, a najednou jsem zjistil, že je to jen o subjektivním pocitu.
      Můžu říct, že je to nejlepší vidla, jakou jsem kdy vyzkoušel, proto jsem si toho Canonna od zeťáka koupil.
      Jako... nabít držku si můžeš na čemkoliv:-)

        NCarpHouser - Profil | Ne 21.12.2014 17:45:01

        ZN >> Asi jsem trochu staromódní, ale věříš ve předu jen té jedné tyčce? :o)

          NZN - Profil | Ne 21.12.2014 17:00:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          začíná to být zase fajn. Ale chce to hodně přemýšlet o oblečení. Kosa jak na pincku.

            NCarpHouser - Profil | So 20.12.2014 16:53:09

            syny >> Jde, ale když jsem jel tam. Nazpátek jsem se tlačil proti ledovému větru :o)

              Nsyny - Profil | So 20.12.2014 15:14:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Porad to jeste jde a to je dobre, dnes bylo videt az na Palavu ....

                NCarpHouser - Profil | Pá 19.12.2014 7:51:59

                arnošt >> Jo, ale to video je takové sehrané divadlo :o) i když podstata problému v něm je ... ale lidi se učí :o)

                  Narnošt - Profil | Pá 19.12.2014 0:03:29

                  Tahle diskuse je sem jak vyšitá...http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=731726

                    NTi Sento - Profil | Čt 18.12.2014 20:50:13

                    levhan >> ahoj dobri draci to je adrenalin takle letet :::)))))

                      Nlevhan - Profil | Čt 18.12.2014 11:12:07

                      todle jsou blazni :-))) po par metrech bych se rozmaznul

                      https://www.youtube.com/watch?v=g0oS5nT57cw&index=2​6&list=PL929ABADBED453472

                        NJaštěp - Profil | Ne 14.12.2014 21:51:39

                        ZN >> Jsem z Dřevohostic a máš pravdu ,je to okolo Čerňavy po zelené Tesák-Chvalčov

                          NPike - Profil | Ne 14.12.2014 21:38:34

                          Sethy >> na Bunč jsem jezdíval přes Salaš a pak směr Modrá. Pěkná trasa.

                            NSethy - Profil | Ne 14.12.2014 21:36:18

                            ZN >> Rusava, hostyn celkem pravidelně. Ale častěji bunč a okolí. Přeci jen to mám přes kopec.

                              NZN - Profil | Ne 14.12.2014 21:15:33

                              Sethy >>
                              v tom případě tam jezdíš 1x za rok :-)

                                NSethy - Profil | Ne 14.12.2014 20:47:22

                                ZN >> Ale neval, v životě jsem tě tam nepotkal :-)

                                  NZN - Profil | Ne 14.12.2014 19:48:35

                                  Jaštěp >>
                                  kde to je, okolo Čerňavy? Jsem na Tesáku 3x za týden. Včera jsem jel druhou stranu, Křídlo, Rusava, Brusné, Hostýn.
                                  Ty jsi z Bystřice?

                                    NJaštěp - Profil | Ne 14.12.2014 19:23:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Včera na Tesáku.Počasí parádní,snad to ještě chvilku vydrží..

                                      NMrakoš - Profil | Ne 14.12.2014 16:01:36

                                      V zimě jezdit nebudu, ale dávám si vyjímečně předsevzetí že s tím začnu na jaře. Od tý doby co jsem zanevřel na kolo jsem přibral 18 kilo a není to jen svalovina :)