Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NPřemas - Profil | Pá 6.2.2015 20:09:05

černásmrt >> Nebude to nuda, koukat 100km do asfaltu :o)

    Nčernásmrt - Profil | Pá 6.2.2015 20:07:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnes jsem přivezl svojí první žiletku, už teď vím že mě to chytne možná víc než bike.

      Noskus - Profil | Pá 6.2.2015 10:19:09

      vitz30 >> dík

        Nvitz30 - Profil | Pá 6.2.2015 8:12:20

        oskus >> Rám je Merida One Twenty 1200d.,zdvih 120mm.

          Noskus - Profil | Čt 5.2.2015 22:13:22

          vitz30 >> co je to za rám?Vypadá dobře

            NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 5.2.2015 21:05:09

            vitz30 >> krása. Modrá jede. Jen výrobci lyží si toho zatim nevšimli ( ne moc všimli...).

              Nvitz30 - Profil | Čt 5.2.2015 15:21:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              .

                Nvitz30 - Profil | Čt 5.2.2015 10:30:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .

                  Nvitz30 - Profil | Čt 5.2.2015 10:28:58

                  Pro oživení.

                    Nlupacomp - Profil | Ne 1.2.2015 16:04:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Nějaké foto ze dneška..

                      Npfly - Profil | St 28.1.2015 12:39:25

                      Přemas >> No jasně :)) Stejně jsem vždycky spocenej a blatníky taky všechno nechytěj.I když na předek už jsem o blatníku uvažoval..Přeci jen není moc komfortní,když ti lítaj kusy bláta do obličeje ;)

                        NPřemas - Profil | St 28.1.2015 8:08:24

                        pfly >> Koukám, že si taky vychutnáváš vlhká zablácená záda :o))

                          Npfly - Profil | Ne 25.1.2015 20:52:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak ještě jednou správně :)

                            Npfly - Profil | Ne 25.1.2015 20:41:48

                            Dneska tedy bylo humusacky počasí,ale i tak se dalo.Jen ta zima je letos fakt divna,misto na lyžích tak na kole...;-)

                              Nmladej candat - Profil | Út 20.1.2015 17:10:23

                              černásmrt >> Jednou mi na přívozu v Luhu pod Branovem málem zahučelo kolo do Berounky.....docela ve mě hrklo,ale tyhle tlustý gumy by určitě ke dnu nešli...:)

                                Nčernásmrt - Profil | Út 20.1.2015 16:54:49

                                mladej candat >> Všechno je to v nohách,to víš,jak silnička to nejede :)

                                  Nmladej candat - Profil | Út 20.1.2015 15:55:14

                                  černásmrt >> Tak na sjezdy to bude určitě ok,ale do kopce to musí být očistec...

                                    Nmaro - Profil | Út 20.1.2015 12:46:00

                                    Přemas >> CarpHouser - 20.1.2015 11:03:49 >> Na preteky by som to nebral, ale ako druhý - tretí bájk do ťažkého terénu (zimák) to musí byť fajn. Je to na pohodové výjazdy. Sám som na tom ešte nesedel, ale reakcia kámošov čo to majú je dosť pozitívna.

                                      Nčernásmrt - Profil | Út 20.1.2015 11:48:47

                                      Přemas >> CarpHouser - 20.1.2015 11:07:04 >> Alfou a Omegou u fatbiku je správné nahuštění pneu,jezdí se na hodně podhuštěných,jízda je hodně pohodlná,jak na celopéru,zvyk chce hlavně zatáčení,gumy mají tendenci se do zatáčky "žvýkat" ale dá se na tom ject vcelku slušná kudla...https://www.youtube.com/watch?v=k8Xbuql6sxo

                                        NMarcel - Profil | Út 20.1.2015 11:12:15

                                        Přemas >> CarpHouser - 20.1.2015 11:07:04 >> upřímně, já se nadřu už když si zapínám tretry a nesu bike ze schodů :)
                                        Technicky to bude pohodlné, větší valivý odpor bude to je jasné, a myslím že asi ne 2x. Ale jen fabuluju, nikdy jsem na tom nejel. Naopak letos bych chtěl polítat i na silničce.