Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 7:11:40

    Bušák >> bušák - 13.6.2026 7:09:40 >> přijeď na dvě zastávka autobusu je 100 m od hřiště hůůůůůůůůůůůů

      NBušák - Profil | So 13.6.2026 7:09:40

      Pěkný den chásko rybářská. Praha Modřany hlásí deštík. Tak bude gaučing a bedna

        Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 7:09:12

        Asuanec >> asuanec - 13.6.2026 7:07:36 >> už jsem nadopovanej za hodinu se nechám odvézt na akci

          NVash - Profil | So 13.6.2026 7:08:08

          Asuanec >> Nonono 🤣 no dnes křeslo a kniha 💪😤🤘

            NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 7:07:36

            drak+ >> jen trošku zobnu,aby jsem mohl polknout ranní fety😂

              NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 7:05:28

              Vash >> to rozhejbeš ,nejsi žadný mladik už😂

                Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 6:59:28

                Asuanec >> asuanec - 13.6.2026 6:57:25 >> ty taky asi brzo rupneš :--))))))))))

                  NVash - Profil | So 13.6.2026 6:59:08

                  Asuanec >> Tě pic mladej 😉 tady šedivo a chcavo 👍🤣🤘 Kurva bolí mi záda jak sem dlouho ležel 😕

                    NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 6:57:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vash >> zdar z jihu na jih,tady je to všelijaký😂
                    Káva,snídaně.

                      NVash - Profil | So 13.6.2026 6:54:40

                      drak+ >> To říkám furt 😉🤘🤣

                        Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 6:53:27

                        Vash >> vash - 13.6.2026 6:52:06 >> zlatý komunisti poručili větru dešti :--)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                          NVash - Profil | So 13.6.2026 6:52:06

                          drak+ >> Jó chlapce stížnosti směřuj na drvoše 😉 ten je přes počasí 🤣🤘😤

                            Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 6:49:57

                            Vash >> vash - 13.6.2026 6:48:44 >> dneska déšť nechceme :--)))))

                              NVash - Profil | So 13.6.2026 6:48:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Snídaně na terase 👍🤩🤘 Krásně zalejvá 🌧️

                                NVash - Profil | So 13.6.2026 6:32:03

                                Brýtro vespolek 💪😉🤘 tady chčije tak sem si trochu poležel 🫣 Jdu to nakrmit 😤

                                  NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 6:10:35

                                  Dobré ráno z jihu chlapci👍

                                    Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 5:54:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska akce

                                      Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 5:50:54

                                      zdar všem venku + 14 svátek má ANTONÍN

                                        NŠUKI - Profil | So 13.6.2026 5:50:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dietní,pracovní snídaně : Trochu dušené šunky,kváskový chleba a půl hlavy česneku💪

                                          NŠUKI - Profil | So 13.6.2026 5:47:52

                                          Vash >> Do pryč 🤭

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"