Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 11:19:57

    V rámci pátku jsem uvolnil studenty dříve domu, stačilo od 8-11hod. A plukovník má padla dříve jede se na výkrm, nákup, procházka. Hotofsón a FertiG

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 12.6.2026 11:04:41

      čolkař,zloch >> Tenhle je z Mníšku pod Brdy.

        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 11:04:14

        Vash >> až je poženeš, vezmi při jednom i otoše, pořád se chystá k nám na Labe drancovat Céčka - sami máme málo 🫩

          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 11:00:19

          drvoštěp >> kamarád Marek K. je také veterinář, ale to je nejspíše jen shoda jmen a profese 🤔

            NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 10:54:46

            computerfish >> 💻 🐟 👌

              Ncomputerfish - Profil | Pá 12.6.2026 10:44:32

              Chali_2012 >> Nějak jste v tom Reichu technologicky trochu pozadu. (:-)

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 12.6.2026 10:29:23

                drak+ >> Dnes přijede Marek veterinář. Máme tu Casanovské slavnosti.

                  NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 10:23:25

                  drak+ >> 🗾 za poradenství od profíka se platí jak v korunách tak i ve valutách 💵 🏦

                    NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 10:17:20

                    plavan >> vy se tam doma máte, samé plotny, vývařovny boule za 👂.

                    Dostávám pomalu hlad tak abych to zahnal.... vyřádím se trochu v programování kódování aspoň trochu uteče čas.

                    Kancelářská 🏢 💻 🐁 HaDr.

                      Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 10:12:47

                      Chali_2012 >> a placenej

                        NVash - Profil | Pá 12.6.2026 10:10:11

                        visage >> Mongolské hordy zase vyženem 💪😤🤘

                          NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 10:06:02

                          plavan >> to bych si dal taky, fotky jídel mi dělají hlad, po 12hod 🍴 Izmír to jistí.
                          Plavane, jo a ten tvůj kandidát dostal milost a násteňkový 📋 pozdrav, je to rebel.

                            NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 10:05:48

                            plavan >> Nevím proč ale tady mi kopr nejde....Sousedům to roste pí zahradě jako plevel.😒

                              Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 10:03:20

                              Calex >> já bych kopr omajdu s masem udělal hned, včera jsem v Penny držel přenádhernou hovězí kýtu, 4 stofky kilo, ale dal bych to. Ale doma to nechtějí. Máma by si dala říct, možná ségra, ale ta přijde až příští tejden. Já kopr omáčku miluju, dvakrát před létem, dvakrát na podzim. Teda v době když je kopr na zahradě nebo ve skleníku. Pak už se mi trochu protiví ta omajda.
                              Ta tvá varianta kulajdy z koprovky není úplně ono, protože ti tam pak chybí ten vývar z brambor a hub. To je s koprem základní chuť v té polifce. Bru zpět, myslel jsem, že už tam dáváš houby a brambory uvařené jinde. Ale to jde uvařit jinde a poslat to i s vývarem. To mne netrklo. Potřebuju se trochu dospat. Ale ještě musím udělat hlavní chod k obědu. Ta kulajda byla navíc. Jako omluva za včerejší čočku :-))))) Bratr plel půlku zahrady,tak mu přišlo, že jsem to včera s obědem odfláknul a měl pravdu :-)))))

                                Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 10:00:41

                                visage >> jedeš na motorce ?

                                  NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 10:00:11

                                  plavan >> 👍😄 Mně když zbyde kopr. omáčka tak ji naředím, hodím do ní houby, brambory a mám kulajdu....

                                    Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 10:00:11

                                    visage >> proč bych si nemohl dát tři deci koly denně, je s umělým cukrem, kterej ty žereš v buchtách na kila. Ta cola mi dává pocit štěstí, stejně jako tobě tuk a chlast. proč bych se jí měl vzdát, ležení na gauči v poledne taky není pro tebe dobré, ale přesto si to užíváš :-))))))))))))))))))))))
                                    Já rady od nejlepšího rádce draka,nejlepšího v Evropě, nemohu úplně přijmout, páč on si neodříká vůbec nic, stejně jako ty a pak se mi těžko důvěřuje, víš :-))))))

                                      Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 9:57:55

                                      plavan >> toš vyrážím okupovat země České :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 9:56:53

                                        plavan >> Tobě radí už hodně dlouho abys furt nelemcal tu colu a nezabírá :-)))))))))))))))))

                                          Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 9:55:13

                                          Chali_2012 >> omáčku já dělám jen z masa. Když není maso, tak kulajda, páč jsou tam oproti omáčce navíc houby. Dneska jsem nevyklopil vajíčka do polifky, ale uvařil je předem. Ti, kdo u nás chodí na rannní směnua obědvají ve čtři odpoledne, mají polifku tuhou jak tmel, když tampošlu 6 vajec dovnitř. Tak proto jsem dneska zvolil jinou variantu. Já si trochu dal, ale za chvíli mne to prožene a budu litovat.

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"