Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NCalex - Profil | Pá 12.6.2026 9:54:13

    plavan >> Zdarec, moje nej spešl kudla na pitvání ledvinek, s jedovatou špičkou.......👍😄

      NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 9:51:51

      plavan >> koprová omáčka?

        NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 9:49:20

        plavan >> vývařovna hadr

          Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 9:47:40

          Dal jsem do studené vody oloupané a nakrájené brambory, houby, převážně lišky, osolil, opepřil, přidal bobkové listy, stonky z kopru, trošku kmínu, půlku pokrájené cibule nadrobno a uvařil brambory do měkka. Vyndal jsem bobkáče, stonky, přidal bešamel z másla, hladké mouky a mlíka. Šlehačku jsem nedával, páč nemohu Vladova popichovat, že žere tučné a sám to dělat taky :-)))))))))))))). Chvilku provařil, přidal vinný kvasný bzenecký ocet a doladil sůl a pepř.

            Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 9:45:28

            Ta jsem dneska před hodinou vytáhl ořechové Zwilling prkýnko, k tomu nejlacinější santoku XinZuo B37S, které nezaostává ani za japončíky. Bulda 64 to taky ví.

              Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 9:43:21

              Chali_2012 >> v celé Evropě !!!! Takže je i před tebou :-)))))))

                Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 9:42:56

                visage >> kvůli tomu, aby ti poradil, že máš méně jíst, výrazně ubrat tuk v jídle a že nemáš chlastat, to ti mohl poslat faxem, na to jsi nemusel jezdit :-)))))))) ale ty ses chtěl projet, že jo ? :-)))))))) A taky škvarky a dvě klobásy faxem nepošleš :-)))))))))

                  NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 9:41:44

                  drak+ >> 🗾 nejlepší poradce ve střední Evropě 👌

                    Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 9:32:30

                    visage >> kdyby ses Vlado o fotbal zajímal více do hloubky, tak bys věděl, že příští zápas s JAR hrajeme v Atlantě 320m nad mořem, až ten další s Mexikem na Aztéckém stadionu 2300m nad mořem. Tam to bude děs. Ale v té Atlantě může přijít před zápasem bouřka a bude tam jak v prádelně, na což jsou Jihoafričani zvyklí.
                    Včerejší zápas v Guadalajaře byl myslím 1500m nad mořem. Naši to mají takhle blbě na střídačku, protože postoupili z baráže. Vědělo se to už před baráží, že to nebude nic moc na dýchání.

                      Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 9:23:26

                      Chali_2012 >> je to svetovo vyhladávaný rádce :-))))))))))))))))))))

                        Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 9:22:26

                        Chali_2012 >> aj ja si idem v nedeľu k nemu pre radu - 500 km :-)))))))))))))))))))))))) zo SVK do CZ .

                          Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 9:15:51

                          Chali_2012 >> abys byl v obraze dělám poradce a sem zato placen

                            Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 9:05:27

                            Chali_2012 >> ale on potrebuje aj prišpendliť nejaké obrázky :-))))))))))))) má potom z toho osoh - báby mu napečou :-))))))))))))))))

                              NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 8:55:56

                              visage >> tak ať drak 🗾 přijede k nám.... tady máme v baráku asi 20 velkých nástěnek 📋 kde se může vyřádit na nich.

                              Jo a nemusí drak se vyřádit na nich fixou, máme tady moderní dotykové 📋

                                Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 8:53:09

                                Chali_2012 >> to sa vracal z práce domov - kolóny , on radí a robí nástenky :-))))))))))))

                                  NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 8:47:10

                                  visage >> Myslíš pana draka 🗾? Vždyť on začal znovu jezdit 🚚 včera jsem viděl pic z dálnice, asi začal pracovat a zřejmě nebude mít čas na ty slavné Nástěnky 📋

                                    Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 8:27:31

                                    Chali_2012 >> Ty si nejaký nástenkový ako náš ,,radil " :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                      Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 8:26:18

                                      plavan >> videl si včerajší zápas s mexikom ? nebudete vládať ani dýchať , nieto ešte hrať :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 8:18:08

                                        "XLS" jim dám do těla od 8 do 10hod 😁

                                          NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 8:18:06

                                          Chásko mám jen 7 % . Teď pomalu po jídle zabalím chobot a cestovní tašku a vyrazím směr Praha. Čágos

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"