Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 13:41:52

    Tak jsem doma. 1 a suším halt takhle na stolku mladou kopřivu na čaj

      drak+ - Profil | Pá 12.6.2026 13:41:14

      drvoštěp >> jéééé🤣

        carloz - Profil | Pá 12.6.2026 13:40:50

        Vash >> nebo chodej třeba na koupaliště, když je vedro...

          carloz - Profil | Pá 12.6.2026 13:38:53

          Calex >> zdar, vidím dobře politej knedlík?🫣😁 Snad to teda kvalita vynahradila😆

            Vash - Profil | Pá 12.6.2026 13:31:54

            Chali_2012 >> A po večerech zaplňují ulice a sem tam někoho štochnou 😉🔪🤘

              Chali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 13:21:21

              RAJA >> adolf není v hrobě, sovětští vojáci ho polyli benzínem a zapálili tudíž již není v hrobě a nelze se obracet 😁, tvůj příspěvek zní jako xenofobní. Nám v DE nevadí migranti, zaplňují volná místa v nemocných atd.. kde chybí pracibni síla

                drvoštěp - Profil | Pá 12.6.2026 13:19:44

                drak+ >> Nn, bude chodit s maminkou 😂😂

                  Calex - Profil | Pá 12.6.2026 13:09:09

                  Libovej kus hovězího velkej jaxwiňa a měkkej byl jak 🍰....Dneska bez poznámek, vyhlašuju siestu.👍

                    RAJA - Profil | Pá 12.6.2026 13:03:09

                    Chali_2012 >> Adolf sa musí v hrobe obracať!!! :-)

                      retrívr - Profil | Pá 12.6.2026 12:44:53

                      --------

                        drak+ - Profil | Pá 12.6.2026 12:25:37

                        Bušák >> já to vybeham

                          plavan - Profil | Pá 12.6.2026 12:23:09

                          Bušák >> tak to by nevadilo, kdybychom vyhráli jeden zápas šťastnou náhodou. Jedna výhra na postup bude stačit.

                            Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 12:08:14

                            plavan >> ono je úplně jedno kde budeme hrát, stejně nepostoupíme. Jestli nějaký zápas vyhrajeme tak leda nějakou šťastnou náhodou

                              Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 12:03:18

                              visage >> přesně tak, radil násťěnkář bude pomalu kynout. Za chvílku mi překoná

                                Bušák - Profil | Pá 12.6.2026 12:00:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Video Thumbnail
                                Duch Šedivka

                                  drak+ - Profil | Pá 12.6.2026 11:56:35

                                  drvoštěp >> panebože hlavně ať mu není špatně 🍻🤣

                                    Chali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 11:42:37

                                    Plukovník již na místě.....Vývařovna àla Izmír 😁

                                      plavan - Profil | Pá 12.6.2026 11:34:17

                                      Palačinkos s povidlos a moučkos

                                        čolkař,zloch - Profil | Pá 12.6.2026 11:28:55

                                        Vash >> kulový, koukni na pár jeho fotek, je to druhej Vágus😡

                                          Vash - Profil | Pá 12.6.2026 11:27:11

                                          čolkař,zloch >> Ještě neabsolvoval kurz Tea tudíž je neškodný 😉🤘🤣

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"