Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 8:14:55

    ŠUKI >> vařím to venku. A když v hákovce tak v boudě ve skladu puštěný větrák a otevřený okna a dveře. A v hákovce pouze o víkendu, když je tam méně lidí

      NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 8:10:44

      plavan >> nejen na záda, mě vyléčila ostruhu paty, fajnově pomáhá na křečový žíly a na různý jiný věci . Doma mám teď poslední půlku skleničky, tak začnu mazat od zítra i ty moje bolavý ramena. Ortopéd a jeho 3 injekce zatím nepomohly

        NVash - Profil | Pá 12.6.2026 8:09:36

        Chali_2012 >> Tě pic 🫡 tady se dře a k tomu mu kape na maják 🤣🤘😤

          NChali_2012 - Profil | Pá 12.6.2026 8:06:47

          Guten Morgen 🌄 zusammen

            NŠUKI - Profil | Pá 12.6.2026 8:05:49

            Bušák >> Ten smrad z ganči tam nikomu nevadí ?🤭

              NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 8:01:40

              plavan >> vařím právě jen tady, na zásuvky co jedou pouze na baterie plněný solárními panely. Taky občas v hákovce, tam taky nic neplatím. A tam to budu určitě zase i dodělávat a dávat do skleniček. Samozřejmě není to celkově nic levnýho. Ale kvalita vše vynahradí

                Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 8:00:20

                Bušák >> to bude nějaká mast na záda ?

                  NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 7:58:48

                  visage >> tam ještě ty naše baletky dostanu nabacáno,černý huby budou nasraný

                    Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 7:58:09

                    visage >> JAR by měla být hratelnější než Korejci. Korejci byli s našimi velkým favoritem, žádní nazdárci.

                      Nplavan - Profil | Pá 12.6.2026 7:57:09

                      Bušák >> zatím vařeno 30 hodin. Předpokládám, že elektriku, dřevo nebo plyn platí někdo jinej, jinak by se to vaření dost prodražilo :-))))))))))))

                        Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 7:55:22

                        Bušák >> a to ešte čakaj na štvrtok s JAR .

                          NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 7:52:12

                          Stanik.F >> díky. Tušil jsem že prohrajeme

                            NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 7:50:32

                            Tak co to je? Zatím vařeno nějakých 30 hodin ve vodní lázní, zatim 3 x jen přes den. Včera v noci jsem to dal do sklepa kde to počká než zase přijedu a budu pokračovat

                              NStanik.F - Profil | Pá 12.6.2026 7:46:14

                              Bušák >> Žlutí šikmoocí vyhráli 2 : 1

                                NBušák - Profil | Pá 12.6.2026 7:29:45

                                Pěkný den chásko rybářská. Tak jak dopadl ten fotbal?

                                  NVash - Profil | Pá 12.6.2026 6:52:04

                                  visage >> Tam máme Krejčíře a ten to ošéfuje 😤🤘😝

                                    NAsuanec - Profil | Pá 12.6.2026 6:43:59

                                    Dobré ráno z jihu.

                                      Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 6:40:34

                                      drak+ >> kafíčko ☕ hotofson 😉 a idem baliť švestky 🙄😉🤣🤣🤣, za chvíľku ma tam máte 🙄😉👍

                                        Nvisage - Profil | Pá 12.6.2026 6:29:49

                                        drak+ >> kto včera pozeral Mexiko 2:0 Jar ,tak musí uznať že dvaja JAR čo dostali červené im moc nechýbali .

                                          Ndrak+ - Profil | Pá 12.6.2026 6:26:12

                                          visage >> souhlas

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"