Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 915 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 10:15:39

    Chali_2012 >> pana Calexe jsi nepozdravil, je u plukovníka v nemilosti ?

      Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 10:10:57

      plavan >> až na tu colu to beru :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 10:08:37

        Chali_2012 >> já už jsem po obědě. Ta čočka mne jistě prožene, tak tomu musím dát čas, než půjdu na šichtu.
        Celkový čas vaření 31 minut i se servisem. Já bych si možná radši udělal čočku víc sypkou, ale rodina je zvyklá na kejdu, tak vyhovím. Někdy i třetinu čočky rozmixuju. Dneska nebylo třeba.

          NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 9:53:07

          Vash >> musím vydržet do 12hod pak proběhne výkrm v àla Izmír

            NVash - Profil | Čt 11.6.2026 9:40:49

            Chali_2012 >> To je provokace 🤨🤘😫 Dám ještě jednu nádrž a půjdu se taky najíst 😤

              NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 9:38:08

              Přestávka, hlad

                Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 9:31:52

                drak+ >> ono by to chcelo nástenku aj nad ten gauč :-)))))))))))))))))))))))))))

                  Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 9:30:48

                  plavan >> dnes sa nevarí , idem známemu na pohreb , mal hospodu a prepil sa , odišla mu pečienka , posledných 10 dní bol už v kóme . takže budem jesť na kare .

                    Ncarloz - Profil | Čt 11.6.2026 9:30:31

                    Chali_2012 >> za mě SAP není špatnej, špatný jsou zamestnanci, který tam píšou úplný hovadiny, nebo tam nenapíšou nic.. To jsou pak reporty..😅

                      Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 9:28:15

                      drak+ >> twl aj to tam máte , to by som presťahoval do kanclu :-)))))))))))))))))

                        Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 9:25:10

                        Docela bych se natáhl

                          Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 9:18:31

                          visage >> já dneska pojedu čočku. Sice to není úplně ideální jídlo na moji srajdu, ale už jsme ji doma neměli měsíce. A na uvaření je to brnkačka, potřebuju si trochu u sporáku odfrknout.

                            NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 9:04:40

                            visage >> koho, 🐉?

                              Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 9:03:26

                              visage >> jen pověsit.ty by koukaly co bych tam dal 🤣🤣🤣

                                Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 8:39:00

                                Calex >> Libor , ja by som chcel vidieť tie drakove :-)))))))))))))))))))))))))))))))) , ala MADETA .

                                  Ncechura09 - Profil | Čt 11.6.2026 8:34:02

                                  visage >> škvarky luxusní, klobásky taky 👍

                                    NCalex - Profil | Čt 11.6.2026 8:33:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    visage >> Asi že jo...Vono udělat pěkně nástěnku není sranda.....:-)))))

                                      Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 8:32:22

                                      plavan >> a zabudol som na Jirku @cechura09 , ten ich už tiež vyskúšal .

                                        Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 8:26:30

                                        drak+ >> a oni Ti ty nástenky svěřili ???

                                          Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 8:22:18

                                          drak+ >> ono to přijde :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"