Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 915 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 8:20:48

    visage >> druhá nástěnka hotová a nic.

      NKnapík - Profil | Čt 11.6.2026 8:13:56

      Chali_2012 >> ale vidím jen ty k materiálům

        Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 8:04:06

        Chali_2012 >> neprijmete ho ako externého pracovníka :-)))))))))))))))

          Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 8:00:55

          Chali_2012 >> to by sa drak potešil :-))))))))))))))))))))))))))))

            NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 8:00:15

            visage >> nástěnek jich tu vice

              Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 7:57:55

              plavan >> toš si mi dal tip a tady je má porce 😉🙄🤣🤣🤣

                Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 7:56:16

                Chali_2012 >> tá nástenka vypadá jak ta drakova :-)))))))))))))))))))))))))

                  NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 7:55:51

                  Knapík >> transakční kódy neboli T-kódy

                    NKnapík - Profil | Čt 11.6.2026 7:52:53

                    Chali_2012 >> hmm, dneska se jedou materiály ...

                      NKnapík - Profil | Čt 11.6.2026 7:51:47

                      Někdy mi to tady silně připomíná tenhle vtip :
                      Snažím se teď získat přátele stejným způsobem jako na Facebooku. Jsem na MRKu a říkám lidem kolem, co jsem zrovna jedl, jak se cítím, přidávám fotky svých psů a dětí a čekám, až mi dají "lajk". A už mám tři přátele : dva policisty a psychiatra !

                        NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 7:50:16

                          Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 7:45:25

                          visage >> jen si dej, abys měl lesklou srst :-)))))))))

                            Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 7:44:57

                            Asuanec >> to si ešte nejedol ?

                              NAsuanec - Profil | Čt 11.6.2026 7:44:18

                              visage >> aha.......

                                Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 7:41:51

                                plavan >> škoda že neochutnáš tie škvarky , kto ochutná už bude chcieť navždy :-)))))))))))))) , kto ochutná z tohto vlákna bude zajtra Jardo , v nedeľu drak a asi v pondelok Bohouš .

                                  Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 7:37:45

                                  plavan >> ešte som neraňajkoval :-)))))))))))))))))))))))))))) , ale ten nápad s tými škvarkami nie je zlý , asi si pôjdem dať :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - nafotím , nie je foto - nie su škvarky :-)))))))))))))))))))))))

                                    Nkolotuk - Profil | Čt 11.6.2026 7:37:30

                                    Bušák >> není problém s nabíjením pouze v tom,že na tvůj mobil používáš rychlonabijecku a teď se ho snažíš nabít slabou nabíječkou?

                                      Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 7:33:05

                                      visage >> ty ses Vlado úplně pomátl. Tmavé pivo arzenál zdraví ? Pro chudáka s pokročilou cukrovkou. Vždyť to tmavé pivo má cukru jak buchta. Já vypiju denně tři litry vody z kohoutku a cca tři deci coly. Ty tolik vody použiješ leda tak při vaření nebo při sprchování. A taky jsi zase nevyfotil celou snídani. Stydíš se za to, že žereš jak kyselina ? :-)))))) Ještě nedavno jsi se škvarkama ke snídani chlubil, co se změnilo ? :-))))))

                                        Nnovič - Profil | Čt 11.6.2026 7:32:36

                                        visage >> Vlado nemá tam v poslednim slove být velké M na zacatku

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"