Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 20:15:33

    Vash >> jo podle smajlíků asi chápu jak tě trápí 😂😂😂

      Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 20:14:31

      Vash >> čím pak tě trápí 🤔 hlavně neříkej nějaký zdravotní průser atd

        NVash - Profil | Ne 7.6.2026 20:09:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Bušák >> Chlastám, čumím na net a trápí mi Ódin 😉🤘🤣
        Teď kouřím a střílím 😤

          NAsuanec - Profil | Ne 7.6.2026 20:06:49

          drak+ >> můžeš si rány kámo?já taky😂

            Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 19:59:34

            Bušák >> jasně, nechci tě nějak omezit

              Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 19:43:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Já dneska stavěl boudu na zahradní nářadí a píčoviny kolem chatky a dal jsem i nějaký to pivko
              Na fotce lahváč z Itálie takže vím na 100 procent že tam nikdy nepojedu 😂

                Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 19:39:51

                Bušák >> bylo nás 6 + Pepa a 🐕

                  NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 19:33:07

                  drak+ >> žádný fotky z akce nejsou? Kolik vás tam bylo?

                    Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 19:31:25

                    Bušák >> hu hu hu HU HU HU

                      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 19:30:47

                      Nějaký mrtvo. To jdete zítra všichni do hákovky a připravujete se jako drak?

                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 19:22:17

                        datel na entou :-) >> tak to každopádně, darebná samice

                          Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 19:21:22

                          Bušák >> a že nemají zahradu její problém 😁😁😁😁

                            Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 19:20:46

                            Bušák >> já bych bral být zahradník

                              NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 18:47:08

                              jariss >> jasan. Tak to můžu bejt v pohodě do 13 hodin někde venku

                                Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 18:40:19

                                Bušák >> cca 15tá h.
                                Moudřejší budu v úterý, vše záleží na průjezdu tunely, tam se to nestále mění, hlavně když je začnou regulovat

                                  NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 18:34:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Video Thumbnail
                                  Ty ženský jsou jasný

                                    NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 18:33:11

                                    jariss >> Jardo v kolik hodin přibližně dáme v úterý rande v K ? Abych nemusel cely den čekat doma

                                      Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 18:30:55

                                      Bušák >> jj, bude to mazec

                                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 18:29:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Video Thumbnail

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"